Modny kolor ubrań

Modny kolor ubrań

Każdy rok ma swój kolor. Jest to kolor, który rządzi modą, stylem wszelkich dodatków i wpływa na decyzje modowe podejmowane przez miliony dziewcząt, mam i córek. Tegoroczny kolor to promienny storczyk, piękny odcień fioletu ze zniewalająco harmonijną nutą fuksji i różu. Kolor, który rozkwita pewnością siebie, jest intrygujący dla oka i pobudza wyobraźnię.


Fiolet to jeden z wielu kolorów, który imponuje krystaliczną czystością i przekazuje wyraźną widomość. Nie da się go przegapić, pominąć czy zignorować. Ten specyficzny odcień emanuje ogromną radością, miłością i zdrowiem. Oczywiście dzieje się tak tylko wtedy, jeżeli kolor jest otoczony odpowiednią pielęgnacją. Aby zachować fascynująco intensywny kolor, powinniśmy poświęcać mu odpowiednią uwagę i obchodzić się z nim ostrożnie.

Fiolet to kolor rzucający się w oczy i wymagający świadomego podejścia do odcieni. W przypadku tak żywego koloru utrata blasku jest bardziej zauważalna. Jednak jeżeli pozwolisz mu przez cały sezon lśnić oryginalnym, niesamowitym odcieniem, będzie stanowił perłę w Twojej garderobie.

Podczas prania unikaj łączenia go z innymi kolorami – na przykład ciemnymi odcieniami albo czernią. Ostrożnie dobieraj temperaturę prania, ponieważ fiolety są na nią bardzo wrażliwe.
Nie bój się nosić fioletu z innymi kolorami: chociaż jest to silny kolor, może się idealnie dopasować do innych odcieni. Podkreśla je i, nie dominując w całym stroju, dodaje coś ekstra, ostateczny akcent. Storczyki to jedne z najbardziej eleganckich kwiatów, ze swoim oszałamiającym zapachem, pięknym kształtem i jaskrawymi kolorami.
Chociaż piękno tych kwiatów jest związane z ich krótką żywotnością, możesz zachować ich cudne kolory w swojej szafie, by jej drzwi otwierały drogę do Twojego własnego, zaczarowanego ogrodu.

Ariel Proszek do prania
Proszek do prania Ariel
(199)

Proszek do prania Ariel zapewnia świetne efekty piorące i doskonałe usuwanie plam w 30°C.

Odkryj teraz!

Niech Twoje kwiaty kwitną przez cały rok dzięki środkowi piorącemu Ariel Color&Style. Ponieważ Ariel Color usuwa wiele plam i utrzymuje blask tkanin na dłużej.

Więcej na temat marki Ariel znajduje się na stronie, do której link znajduje się poniżej: Ariel

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Super . Ja też dostałam Ariel fajny ładnie pachnie i długo. Chyba kupię sobie

  • Zgłoś

Lubię eksperymenty z kolorami

  • Zgłoś

Genialny kolor, uwielbiam takie żywe odcienie a moja córeczka Zosia wręcz przepada za każdym odcieniem fioletowego.

  • Zgłoś

kolor przyjemny dla oka, jednak ubrać się w niego nie miałabym odwagi... Moimi kolorami są zdecydowanie czerń, granat i wszelkie odcienie szarości.

  • Zgłoś

lubię ten kolor :)

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha