Modne ubrania na wiosnę

Modne ubrania na wiosnę

Gdy nadchodzi wiosna, czeka nas wielkie ubraniowe wyzwanie. Niemal nie sposób przewidzieć, jaka będzie pogoda – dlatego możliwe, że będziesz musiała założyć wszystko, co tylko masz w szafie. Ale pamiętaj! Różnorodność to nie przypadkowość.


Musisz być dobrze przygotowana na typowy, piękny wiosenny dzień. Apaszki to podstawa modnego wyglądu – pasują idealnie, niezależnie od tego, czy wieje wiatr, czy pada deszcz. Możesz rzucić wyzwanie swojemu wyglądowi, owijając szyję milionami odcieni chustek, pozwalając im niedbale i zwiewnie zwisać z ramion. Apaszki, zarówno te wzorzyste, jak i te naturalne i proste, stanowią świetny dodatek, który pozwala Ci wyróżnić się z tłumu. Spryskaj szyję delikatnymi perfumami, a wiatr rozniesie zapach, który zaplątał się w apaszkę.

Koniecznie schowaj do szafy kozaki i załóż ulubione lekkie botki. Pamiętaj, żeby kupić sprej ochronny, ponieważ tylko on zapobiegnie wsiąkaniu wody w buty, a dodatkowo pomoże utrzymać ich jakość.

Postaraj się zostawić rajstopy w szufladzie. Nosiłaś je przez wiele miesięcy – nawet pod spodniami – Twoja skóra powinna od nich odpocząć. Noś je tylko na wyjątkowe okazje. Jeżeli wciąż musisz je zakładać, zawsze wybieraj materiały dobrej jakości, które pozwalają skórze oddychać.
Czapki i kapelusze to również dobry wybór. Jeżeli mądrze wybierzesz, wiosną będziesz je mogła zakładać zarówno do kawiarni, jak i na ulicę: cieńsze materiały nie zmaltretują włosów i nie przegrzejesz się nawet w pomieszczeniu. Jednocześnie ochronią Cię przed wiatrem i deszczem.
Ponieważ na co dzień będziesz nosić większą ilość ubrań, niewątpliwie częstotliwość prania wzrośnie. Sprawdzaj metki i jeżeli jest to możliwe, pierz rzeczy w krótkim cyklu. Oszczędzisz czas i wodę, a efekt będzie taki sam – jeżeli odpowiednio dobierzesz detergent.

Kapsułki Ariel 3in1 PODS Alpine
Ariel 3in1 PODS
(3131)

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask.

Odkryj teraz!

Szukaj nowych sposobów na wyrażenie siebie i postaw wyzwanie swojej garderobie, zestawiając kolorowe i wyjątkowe elementy. Aby osiągnąć najlepszy wynik, trzymaj się wypróbowanych i zaufanych metod ochrony tkanin. Używaj Ariel Touch of Lenor i Ariel Color, chroniąc idealnie czyste i żywe kolory, a jednocześnie nadając tkaninom czarujący aromat, który wprowadzi wiosnę do szafy.
Baw się wiosennym odświeżeniem!

Artykuł został napisany przez eksperta w dziedzinie prania marek Ariel i Lenor.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha