Jak zmienić swoje ubrania w pachnącą świeżością kreację

Jak zmienić swoje ubrania w pachnącą świeżością kreację

Znasz i lubisz to uczucie, kiedy rano zakładasz swoje ulubione, pachnące świeżością ubranie.


Jest ono niczym zastrzyk dodatkowej energii, dzięki któremu zyskujesz poczucie pewności siebie i jesteś gotowa zmierzyć się z kolejnym dniem.
Najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie instytutu Lenora dowodzą, że pachnące świeżością ubrania w zdecydowany sposób poprawiają nastrój, dodają pewności siebie, a nawet wyzwalają pozytywne myślenie, czyli po prostu zmieniają Twoje ubranie w pachnącą świeżością kreację.

To już potwierdzona informacja! Ubrania pachnące świeżością dodają pewności siebie
Ponad połowa spośród ankietowanych kobiet twierdzi, że ubrania pachnące świeżością dodają pewności siebie. Ponadto niemal co druga kobieta czuje się bardziej atrakcyjna, kiedy nosi ubrania pachnące świeżością.

Jedyna trudność polega na zachowaniu pachnącej świeżością kreacji podczas całego, długiego dnia. Wraz z utratą świeżości ubrań obniża się nasze poczucie pewności siebie. Ponad połowa badanych kobiet zauważyła spadek pewności siebie wraz z zanikającym zapachem świeżych ubrań. Badania udowodniły, że ponad jedna trzecia ankietowanych kobiet odrzuciła propozycję spotkania pod koniec dnia z powodu braku świeżego zapachu ubrań.

Kreacja pachnąca świeżością
Nowy Lenor Superkoncentrat z technologią  Freshlock pomoże Ci zachować świeżość ubrań przez cały dzień. Nadaje Twoim ubraniom długotrwałą świeżość, utrzymującą się nawet do 12 godzin, tak abyś dzięki niej zyskała pewność siebie i nie musiała przegapić już żadnej okazji.

Doktor Rachel Herz, psycholog i ekspert w dziedzinie zapachów, uważa że „na podstawie badań można wysnuć następujący wniosek: dla kobiet liczy się nie tylko ubranie, ale przede wszystkim wybór odpowiedniej kreacji, która pozostanie świeża przez cały dzień.” Nowa technologia Lenora pomaga kobietom wybrać ubrania stosownie do okazji i na długo zachować poranne uczucie świeżości. Dzięki temu mogą przez cały dzień czuć się pewnie i w pełni wykorzystywać nadarzające się okazje zawodowe i osobiste.

Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
(209)

Lenor Floral Romance przywołuje ponadczasowe uczucie zakochania się dzięki bardzo subtelnemu i przyjemnemu kwiatowemu zapachowi, który nie jest jednak ani przesłodzony, ani przytłaczający.

Odkryj teraz!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

wypróbowałam próbkę lenor,jest rewelacyjny.Ubranie pachnące, tkanina miękka.Cudo

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej