4 w 1, czyli Zasada połączonych sił

4 w 1, czyli Zasada połączonych sił

Pole bitwy. Ślady nie pozostawiają złudzeń: w pokoju syna musiała mieć miejsce co najmniej bitwa pod Grunwaldem – ubrania wylewają się z szafy, ich stosy przewracają się na podłodze. Zupełnie jakby właśnie zakończyła się jakaś apokaliptyczna wojna na odzież.


Nie byłam w stanie uwierzyć, że on po prostu szukał czegoś fajnego do ubrania. Mój syn? Którego zainteresowanie ubraniami równa się zeru? Co mu się stało? Czyżby się zakochał?
Przed moimi oczami zaczęły pojawiać się wyimaginowane dziewczyny, czekające na moją ocenę, kiedy ni stąd ni zowąd, mój syn rzuca mi pytanie:
- Mamo, gdzie jest mój sweter? Ten ciepły, z kilkoma warstwami. Wiesz, o który mi chodzi? Taki biały…? Od wewnątrz szary, a na zewnątrz w paski? Hm…to znaczy, może w kratkę. Na zewnątrz mróz, a mi było tak ciepło.
Z trudem udało mi się wrócić do rzeczywistości, a mój mózg pracował na pełnych obrotach: biały od wewnątrz…? Albo szary… w paski lub kratę na zewnątrz? Czy coś takiego… z kilkoma warstwami? O rany. Już przygotowywałam się do wyrażenia opinii na temat jego świadomości i wiedzy o kolorach, przy okazji poruszając kwestię bałaganu w jego pokoju. Otworzyłam usta, żeby go oświecić, że nigdy nie miał ani nie będzie miał swetra, który odpowiadałby temu opisowi, kiedy nagle zrozumiałam:
W zeszłym tygodniu w koszu na bieliznę znalazłam ciekawy zestaw ubrań: podkoszulek, T-shirt, koszulę z długim rękawem i sweter – 4 w 1. Ubieranie się na cebulkę? Jasna sprawa. W rozumieniu mojego syna to oznacza: załóżmy to wszystko na raz! Po co zastanawiać się nad poszczególnymi warstwami? Pamiętam, że kiedy znalazłam tę uroczą grupę ubrań, powiedziałam mu, że byłoby super, gdyby posegregował je po włożeniu do kosza na bieliznę. Teraz jednak rozumiem, że mój syn zapamiętał tylko jedną ważną rzecz: że było mu cudownie ciepło.
Poinformowałam go więc – w trosce o moją przyszłą synową – że sweter, o którym mówi składał się w rzeczywistości z 4 różnych ubrań, choć dla niego była to po prostu jedna rzecz, którą z siebie zdjął. I przypomniałam mu po raz kolejny, w jaki sposób należy wkładać brudne ubrania do kosza na bieliznę
Co na to odpowiedział? Wiesz mamo, rozwiązanie tkwi w połączeniu sił tych różnych elementów. Według niego, koncepcja „4 w 1” to ważna zasada strategiczna w działaniach wojennych. Po ocenie sytuacji, lekko zrezygnowana, stwierdziłam, że moją wojenną strategią jest używanie do prania środków Ariel i Ariel Professional.

Kapsułki Ariel 3in1 PODS Alpine
Ariel 3in1 PODS
(3131)

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask.

Odkryj teraz!

Autorem niniejszego artykułu jest Ekspert w dziedzinie prania: Ariel

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej