Weź udział w konkursie: Wybierz Oral-B iO i ćwicz z Anią

Konkurs Oral-B iO: zadbaj piękny uśmiech i zdrowe ciało z Anią Lewandowską

Produkty Oral-B iO zapewniają uczucie profesjonalnej czystości zębów i dziąseł każdego dnia, ale to nie jedyny powód, aby jak najszybciej je kupić. Już teraz możesz zyskać nie tylko zdrowy i piękny uśmiech, ale także zadbać o całe ciało i świetną formę z Anią Lewandowską. Nie zwlekaj, weź udział w naszym konkursie teraz! *

Kup dowolną szczoteczkę Oral-B iO, weź udział w konkursie i wygraj dostęp do aplikacji Ani Lewandowskiej oraz nagrodę główną - pobyt na obozie sportowym z Anią Lewandowską!

Jak wygrać dostęp do aplikacji i wyjazd na obóz sportowy?

To bardzo proste! Od wygranej dzielą Cię tylko trzy kroki:

  1. W czasie trwania akcji, pomiędzy 01.06.2022 a 30.06.2022, kup dowolną szczoteczkę elektryczną Oral-B iO w sklepach biorących udział w akcji i zachowaj paragon.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj na everydayme.pl, zarejestruj dowód zakupu i odpowiedz na pytanie konkursowe w kwestionariuszu.
  3. Gotowe! Już grasz o fantastyczne nagrody: 30-dniowy darmowy dostęp do treningów w aplikacji Ani Lewandowskiej i nagrodę główną - wyjazd na obóz sportowy z Anią Lewandowską w niezwykłym miejscu Dojo Stara Wieś! **

Wygraj dostęp do aplikacji Ani Lewandowskiej i wyjazd na obóz sportowy!

*Dokładny regulamin akcji dostępny jest tutaj.
**Obóz sportowy odbędzie się w sierpniu 2022, a dokładna data zostanie podana w lipcu 2022. Obóz będzie odbywał się w pięknym ośrodku w centralnej Polsce Dojo Stara Wieś. Wygrana obejmuje pełen pobyt na obozie tj. zakwaterowanie, wyżywienie i udział w zajęciach sportowych. Wszelkie szczegółowe informacje dostępne w regulaminie promocji.