Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Zabawy na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

zabawy-na-przyjecie-urodzinowe-dla-dzieci
0
Zamiast wynajmować profesjonalną salę zabaw, zatrudniać animatorów, przyjęcie urodzinowe dla malucha lepiej przygotować samemu. To jak wypadnie zależy w dużej mierze od rodziców. Prezentujemy więc kilka przykładów zabaw, które uczynią przyjęcie niezapomnianym, a przy okazji nie zrujnują domowego budżetu.

Przyjęcie urodzinowe malucha trzeba bardzo dokładnie zaplanować i zaprosić gości. Jeśli dziecko chodzi do przedszkola i chcecie zaprosić koleżanki i kolegów z grupy, wybierzcie tych, z którymi Wasze dziecko spędza najwięcej czasu. To daje szansę na dobrą, wspólną zabawę. Trzeba też zastanowić się czy dorośli będą aktywnymi uczestnikami zabaw urodzinowych. Uwzględnij te elementy układając listę gości. Dla dzieci w wieku do 4 lat wystarczy 2-3 godzinne przyjęcie.

Gdy ustalisz termin, uzgodnisz go z rodzicami innych dzieci, czas na zabawę. Skorzystaj z kilku naszych propozycji.

  1. Odgadnij zwierzę. Schowaj się za przymkniętymi drzwiami. Naśladuj głosy różnych zwierząt. Dzieci powinny odgadnąć, czyj to głos.
  2. Parząca piłka. Dzieci stojąc w kółku, podają sobie kolejno piłkę. Jedno z dzieci, stojące poza kołem, w dowolnym momencie mówi „piłka parzy" albo dowolnie wybrane hasło. Gdy padnie hasło, dziecko trzymające akurat piłkę zamienią się miejscami z uczestnikiem stojącym do tej pory poza kołem. Zabawa zaczyna się od nowa.
  3. Bańki mydlane. Dzieci uwielbiają bańki mydlane. Niech na zmianę dmuchają bańki, a inne dzieci łapią je. Świetna zabawa przy rozbijaniu pęcherzyków jest gwarantowana.
  4. Kura i lis. Dzieci siadają na podłodze w dużym kole. Dwoje dzieci siedzących naprzeciw siebie otrzymuje po jednym woreczku z fasolą. Jeden woreczek jest „kurą", drugi „lisem". Na hasło „start" dzieci przekazują sąsiadowi po lewej stronie woreczki. W grze chodzi o to by „kura" jak najszybciej uciekała „lisowi"
  5. Urodzinowy pociąg. Każde dziecko otrzymuje kartkę papieru, na której rysuje wagonik pociągu. Solenizant musi narysować lokomotywę. Gdy wszystkie dzieci skończą, rysunki przyklejamy do ściany, tworząc pociąg. Należy pamiętać, że podczas zabaw zwycięzca lub cała wygrana drużyna powinna dostać małą nagrodę. Niech to będzie cukierek czy paczka żelków. Najważniejsze by dzieci były nagradzane sprawiedliwie bez faworyzowania solenizanta.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie