Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Wakacyjne wędrówki z dziećmi – praktyczne wskazówki

Wakacyjne wędrówki z dziećmi – praktyczne wskazówki

0
Lato to doskonały moment, by spędzać więcej czasu z dziećmi na świeżym powietrzu. Jeśli mieszkasz na południu Polski, koniecznie wybierz się do Tatrzańskiego Parku Narodowego, aby wprowadzić swoje pociechy w świat gór wysokich i pokazać im cudowne widoki, górskie jeziora oraz zachwycającą przyrodę!
Morskie Oko
Wybierz się na wycieczkę do Morskiego Oka – największego jeziora w Tatrach, które leży u stóp malowniczych, tatrzańskich szczytów. Jeśli Twoje dzieci zmęczą się podczas wędrówki, możesz zafundować im przejażdżkę konną bryczką! A jeśli zaczną marudzić i trochę się niecierpliwić, wizja gorącej czekolady w schronisku z pewnością zmotywuje je do dalszego marszu. Hej, przygodo!  
 
Dolina Strążyska
Dolina Strążyska znajduje się w pobliżu Zakopanego. To idealne miejsce dla rodzin, które uwielbiają długie spacery, malownicze lasy, szemrzące strumyki i wartkie potoki. Czeka Was tam też wspaniała niespodzianka – okazały Wodospad Siklawica! Do Doliny Strążyska prowadzi wiele szlaków turystycznych, jest więc z czego wybierać. Jeśli dopadnie Was głód, możecie po drodze przekąsić coś w schronisku lub szałasie. Na takiej wycieczce na pewno będziecie się świetnie bawić!    

Drawski Park Krajobrazowy
W północno-zachodniej części Polski znajduje się malowniczy Drawski Park Krajobrazowy, pełen jezior, rzek i lasów. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Znajdziecie tam wiele gatunków roślin i zwierząt, które są pod ochroną. A jeśli będziecie uważni i cierpliwi, być może uda się Wam wypatrzeć dzikie ptactwo wodne, torfowiska z rzadkimi okazami mchów, a nawet orle gniazda! W okolicy jest aż 47 jezior! Znajdują się tu także ruiny starego zamku w Drawsku, którego początki sięgają VII wieku! Zdecydowanie nie będziecie się tutaj nudzić.    

Szlak Orlich Gniazd
Między Krakowem a Częstochową znajduje się Szlak Orlich Gniazd. Obejmuje on około 16 średniowiecznych zamków, które należały do systemu obronnego zachodniej granicy Królestwa Polskiego. Po większości z nich pozostały już tylko ruiny, ale i tak warto je zobaczyć. Amatorzy wspinaczki znajdą tu okazałe skały, jaskinie i parki linowe; a miłośników natury zachwycą krajobrazy, dzika przyroda i malownicze przydrożne kapliczki. Jeśli lubicie piesze wędrówki, będzie to wprost idealne miejsce na wakacyjną wycieczkę!  
 
Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirowały Cię do zaplanowania wakacyjnych wypadów!

A może znasz jakieś inne fajne i ciekawe miejsca w Polsce, które warto odwiedzić? Koniecznie nam o nich opowiedz!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie