Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Wakacje z rodziną

wakacje-z-rodzina
0
10 sposobów na udane i bezstresowe wakacje z rodziną

„Czy już jesteśmy na miejscu?" To męczące pytanie zadają dzieci, kiedy nie mogą się doczekać kresu podróży - prawdziwy koszmar wszystkich rodziców. A jeśli uda Ci się zaskoczyć dzieci wcześniejszym przybyciem na miejsce?

Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego starannie planuj wszystkie, nawet drobne etapy rodzinnych wakacji. To prosty sposób, który uszczęśliwi wszystkich. Poświęć chwilę na zaplanowanie podróży w taki sposób, aby była atrakcyjna dla całej rodziny. Kluczem do sukcesu niech stanie się wspólnie spędzony czas. Osiągniesz to angażując dzieci w każdy etap podróży; zapytaj o ich propozycje, skorzystaj z ich pomysłów i sugestii, zachęcaj do czynnego udziału w planowaniu wakacyjnej eskapady. Ich uwaga skupi się na zadaniu, a pytanie o czas przyjazdu na miejsce pójdzie w niepamięć. Możecie rozkoszować się wyprawą.

Nieważne, czy lecisz samolotem, czy jedziesz samochodem, jesteś na campingu lub na działce u babci, zawsze przydadzą Ci się dobre rady. Na przykład: jak się spakować, co warto zwiedzić oraz co i gdzie smacznie zjeść. Polecamy zabranie na wakacje z rodziną zdrowych przekąsek i tylko kilku zabawek dla dzieci. Cenne przedmioty, jak i te, po które często sięgasz w podróży, spakuj w bezpiecznej torbie podręcznej.

Do sprawnego nadzorowania wakacji pełnych wyzwań, konieczne jest otwarte podejście i elastyczność, zarezerwuj również odpowiednią ilość czasu, aby uniknąć pośpiechu, a przede wszystkim zaangażuj do pomocy dzieci. Biorąc czynny udział w przygotowaniach do wakacji, Twoje pociechy poczują się docenione, dlatego wspólnie spakujcie walizki i wymieńcie się pomysłami. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek na zorganizowanie mniej stresujących i wspaniałych rodzinnych wakacji.

W drodze:

  1. Kiedy dotrzecie na miejsce zwołajcie rodzinną naradę, na której przeanalizujcie różne możliwości. Pozwól dzieciom podejmować decyzje. Lepiej wiedzieć z góry, że nie chcą iść do zoo. Zaproponuj alternatywne rozwiązania, w końcu to Ty jesteś ekspertem z doskonałą orientacją w terenie. Wyszukaj miejsca i zajęcia przygotowane z myślą o dzieciach, takie jak na przykład: warsztaty plastyczne w muzeum, podczas których Ty będziesz mogła w spokoju podziwiać dzieła sztuki. Sprawdź, czy możesz zarezerwować bilety przez Internet, w ten sposób będziesz kontrolować plan dnia. Lepiej zrobić to przed wyjazdem czy na miejscu? Naszym zdaniem wybór jest oczywisty - lepiej planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Na przykład możesz zaplanować wycieczkę do Centrum Pompidou na wtorek o godzinie 14 lub wybrać się tam spontanicznie.
  2. Podczas podróży, zamiast pozostawić dzieci samym sobie z ulubioną grą video lub filmem, usiądź obok i pograj z nimi lub podziwiajcie razem otaczające krajobrazy. Jest to świetny sposób na rozbudzenie dziecięcej wyobraźni. Możecie także wspólnie zaśpiewać piosenkę.
  3. Podczas przerw w podróży, na stacji kolejowej czy na lotnisku zapewnij dzieciom odrobinę aktywności. Znajdźcie miejsce, gdzie możecie zagrać w piłkę.

W wakacje:

  1. Podczas wakacji wiele może pójść nie po Twojej myśli, na skutek decyzji podejmowanych w ostatniej chwili czy zmiany planów z powodu niepogody lub innych nieprzewidzianych sytuacji. W deszczowe dni, zamiast spędzać dzień na plaży, odwiedźcie muzeum bądź weźcie udział w innym ciekawym wydarzeniu.
  2. Wykaż się operatywnością i zaplanuj różne zajęcia dla rodziny w tej samej okolicy.
  3. Ustalcie zasady obowiązujące podczas wakacji, takie jak na przykład: każdy członek rodziny podczas jednego dnia robi to co lubi najbardziej. Przygotuje się na niekonwencjonalne miejsca. W głowach dzieci kłębią się niezliczone pomysły, które zaprowadzą Cię do oceanarium lub do zamku.
  4. Zabawy ruchowe zaplanuj od rana, popołudnie spędźcie na słodkim lenistwie w parku, na plaży lub utnijcie sobie drzemkę. Następnie zrealizujcie kolejny pomysł. Upewnij się, że sprawia to dzieciom frajdę. Każdy członek rodziny powinien znaleźć coś przyjemnego dla siebie. Być może takie rozwiązanie nie wszystkim się podoba, ale uczy empatii.
  5. Jeśli to możliwe zorganizuj sobie kilka chwil bez dzieci, tylko dla siebie. Zafunduj sobie zabieg w SPA, relaks w jacuzzi, spacer po plaży, zakupy czy wspaniały posiłek.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie