Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

11 prostych sposobów jak przygotować dom na Święta

sposoby-by-przygotowac-dom-na-swieta
0
Sprawdź, jak bez wysiłku przygotować dom na Święta.

Przed Świętami lista spraw do załatwienia zdaje się nie mieć końca. Obejmuje też świąteczne dekoracje, które mają być efektowne i niedrogie. Skorzystaj z naszych pomysłów i stwórz odświętny nastrój, aby Twój dom wypełnił duch świąt Bożego Narodzenia.

Przytulna kanapa
Postaraj się, żeby kanapa w salonie prezentowała się bardziej odświętnie. Schowaj stare poduszki i połóż nowe, w świąteczne wzory, ewentualnie we wzory typowo zimowe. Jeżeli chcesz więcej, możesz przykryć kanapę kocem, jakich o tej porze roku nie brakuje w sklepach z wyposażeniem wnętrz.

W centrum uwagi
Czy wiesz, że choinkowe bombki mogą stanowić efektowną ozdobę stołu podczas świątecznych posiłków? Wybierz bombki w jednolitej gamie kolorystycznej, na przykład czerwono-srebrne, albo złote i ułóż je na dużej misie lub tacy, która zajmie centralne miejsce na stole.

Pamiętaj o sezonowych wzorach
Duch Świąt może unosić się w każdym pomieszczeniu. W kuchni powieś ściereczki ze świątecznym motywem, a w łazience czerwone ręczniki do rąk. Nawet pościel możesz zmienić na bardziej kolorową i odświętną. Wskazówka: Piękne kolory tych tkanin zachowasz najlepiej, stosując do prania kapsułki Ariel 3 w 1.


Bieżnik
Kolorowy bieżnik zapewni elegancki wystrój stołu. Całości dopełni prosta, biała zastawa i serwetki. 

Rozświetl dom
Jeśli chcesz, by efekt był jeszcze większy, rozwieś światełka w nieoczywistych miejscach. Nad drzwiami powieś kolorowe żarówki, balustradę przy schodach udekoruj łańcuchem choinowych lampek, albo zwiń świecący łańcuch w wielkiej, szklanej misie.

Przystrój poręcz
Zielone ozdoby nadadzą wnętrzu świąteczny charakter i zapewnią piękny zapach. Przymocuj sosnowe gałązki do poręczy schodów, ozdób je wstążkami i błyszczącymi bombkami.

Wyeksponuj kartki świąteczne
Zastanawiasz się, jak w ciekawy sposób wyeksponować kartki z życzeniami? Znajdź kilka długich gałązek i wstaw je do wazonu. Przedziurkuj kartki i przez dziurki przeciągnij ładną wstążeczkę, a następnie przywiąż kartki na wcześniej przygotowanych gałązkach.

Dzwoneczki na szczęście
Dzwoneczki na ładnych wstążeczkach powieś na drzwiach wejściowych, żeby już od progu gości witały miłe dźwięki.

Przygotuj świąteczny wieniec
Znajdź wieniec, który na pewno masz w domu, albo upleć z sosnowych gałązek – będzie stanowić ukoronowanie starań. Powieś w widocznym miejscu, dekorując go ozdobami choinkowymi i małymi bombkami.

Przygotuj świąteczne potpourri
Świąteczną mieszankę zapachową przygotujesz ze składników, które masz w spiżarni – z lasek cynamonu, goździków i anyżu gwiazdkowego. Mieszankę wsyp do miseczek, które rozstawisz w całym domu – będą pięknie wyglądać i nasycą pomieszczenia zapachem Świąt.

Udekoruj okno
Nie tylko choinka ma prawo wyglądać odświętnie. Ulubione ozdoby możesz przywiesić także na oknie. Użyj ładnych wstążeczek różnej długości i powieś je na karniszu.

Czy o czymś zapomnieliśmy? Dodaj komentarz i podziel się z nami swoimi pomysłami! Wejdź też na stronę Ariel, by znaleźć ciekawe oferty i dowiedzieć się, jak dbać o tkaniny i ubrania w czasie Świąt.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie