Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

RUSZAJ W PODRÓŻ!

RUSZAJ W PODRÓŻ!

0
Chciałabyś zwiedzić świat, ale wydaje Ci się, że w Twoim wieku możesz o tym jedynie pomarzyć? Przekonamy Cię, że na podróż życia nigdy nie jest za późno.
Myśl pozytywnie
Czujesz, że wakacje nad Bałtykiem nie są szczytem Twoich marzeń? ¬Zmień to i zacznij realizować swoją podróżniczą pasję. Nie obawiaj się, że nie znasz biegle co najmniej trzech języków, nie jesteś globtroterką na miarę Martyny Wojciechowskiej, a Twój portfel nie jest wypchany gotówką. Bez tego wszystkiego też uda Ci się przeżyć wspaniałą wyprawę.

Miasto, plaża czy buddyjski klasztor?
Zastanów się, jaka forma wypoczynku najbardziej Ci odpowiada i pod tym kątem poszukuj odpowiedniego miejsca. Jeśli czujesz, że tętniące życiem, pełne atrakcji turystycznych zabytkowe miasto doda Ci życiowej energii, do tego uwielbiasz dobre jedzenie, wino i muzykę – wybierz się do Rzymu. „Wieczne Miasto” to doskonała propozycja dla podróżniczki spragnionej gwaru. Jeżeli jednak potrzebujesz relaksu i wyciszenia ¬– pomyśl o wycieczce na Bali. Na rajskiej wyspie zrewitalizujesz siły w trakcie masażu, oczyścisz umysł podczas medytacji, zachwycisz się hinduistycznym klimatem i przyrodą. A jeśli chciałabyś jeszcze głębiej spojrzeć w siebie, wybierz podróż do Indii: przeniesiesz się do magicznego miejsca, które oczaruje Cię niepowtarzalną atmosferą i różnorodnością kulturową. Oczywiście to tylko nasze propozycje. Wybór należy do Ciebie.

Rezerwuj jednym kliknięciem
Bez względu na to, dokąd postanowisz wyjechać ¬– dobrze wszystko przemyśl i zaplanuj. Z pomocą przyjdą Ci serwisy internetowe, za pośrednictwem których porównasz ceny i standard noclegów, poznasz opinie innych użytkowników, będziesz też mogła zarezerwować online termin i zakwaterowanie w wybranym miejscu. Najpopularniejsze planery podróży to Booking, Tripadvisor, Trivago czy polski portal wakacje.pl. Jeśli nie jesteś pewna, czy kraj do którego zamierzasz pojechać jest w strefie Schengen, dokładnie posprawdzaj wymagane dokumenty i informacje wizowe. Najlepszym źródłem aktualnych informacji jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych. W internecie znajdziesz wyszukiwarki najtańszych lotów (Skyscanner), biletów kolejowych czy autobusowych (e-podroznik.pl), a nawet domówisz się z kierowcami posiadającymi wolne miejsca w samochodzie (blablacar.pl).

Zapakuj się z głową
Skompletuj zestaw tzw. garderoby kapsułowej: dobierz ubrania w podobnej kolorystyce, wzajemnie pasujące do siebie. Najlepiej zwinąć je w rulony ¬– złożone w kostkę zajmą więcej miejsca. Najwięcej przestrzeni potrzebują buty. Można wykorzystać ich wnętrza i umieścić w nich drobiazgi, jak np. skarpetki czy kosmetyki. Z takim przygotowaniem wystarczy Ci naprawdę niewielka walizka. A kiedy wszystko już zaplanujesz i zapakujesz bagaż, nie pozostanie Ci nic innego, jak odetchnąć i oddać się beztroskiemu wypoczynkowi. Bon voyage!

Jak dbać o zdrowie podczas podróży
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie