Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Powiedzieć „tak” po latach

Powiedzieć „tak” po latach

0
Od ślubu minęło kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Ale Ty wciąż dobrze pamiętasz te emocje, kiedy powiedzieliście sobie „tak”. A może chcielibyście wyznać sobie miłość przy świadkach po raz drugi? Dziś na odnowienie przysięgi małżeńskiej decyduje się coraz więcej par. To wspaniała okazja, żeby podziękować sobie za wspólne lata.
Odnowienie przysięgi możecie zorganizować tak jak chcecie, oficjalnie lub z najbliższymi na łonie natury. Dlaczego pary decydują się na taki krok? Przyczyn odnowienia przysięgi małżeńskiej jest wiele. Dla jednych jest to podziękowanie za wiele lat wspólnego życia, dla innych sposób na zażegnanie kryzysu małżeńskiego. Czy jednak nie warto mówić „kocham Cię” częściej? Chyba tak, skoro coraz więcej par przy okazji okrągłej rocznicy śluby decyduje się właśnie na taki krok.

„Tak” po raz drugi w wersji oficjalnej
Możliwości jest kilka, więc wszystko zależy od Waszych preferencji i upodobań. Uroczystość może się odbyć podczas mszy w kościele - indywidualnej lub podczas grupowego odnawiania przysięgi. Po raz drugi „tak” możecie powiedzieć sobie także w USC, ale to już uroczystość naprawdę wyjątkowa: można ją zorganizować z okazji 50. rocznicy ślubu.

Na plaży, w górach lub w ogrodzie
A może wolicie mniej oficjalną uroczystość? Odnowienie przysięgi małżeńskiej nie wymaga obecności kapłana albo urzędnika, a to jak uroczystość będzie przebiegała, zależy wyłącznie od Was. Biała sukienka? Dlaczego nie! Wesele z setką gości – to także możliwe. A może skromna uroczystość z najbliższymi lub tylko we dwoje? Każdy scenariusz jest możliwy. Odnowienie przysięgi małżeńskiej jest okazją do wyznania sobie miłości w takich okolicznościach, jakie Wam najbardziej odpowiadają, być może takich, o jakich marzyliście przed laty podczas ślubu. Uroczystość można zorganizować za granicą, na plaży o zachodzie słońca albo w górach lub ogrodzie w gronie najbliższych lub tylko we dwoje. Dzień rocznicy Waszego ślubu ma być przecież absolutnie wyjątkowy! Taki, jak Wasze wspólne życie.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie