Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Poradnik kupowania prezentów

Poradnik kupowania prezentów

0
Święta Bożego Narodzenia to szczególny moment roku. Już wiele tygodni przed świętami spędza nam sen z powiek kwestia kupowania prezentów. Stoimy przed wieloma wyborami, szczególnie biorąc pod uwagę bogactwo oferty w sklepach. Prezentujemy kilka sprawdzonych rad, jak nie dać się zwariować w tym gorącym, przedświątecznym okresie. 
1.    Nie kupujmy prezentów na ostatnią chwilę. Warto już wcześniej przemyśleć, czym chcemy obdarować najbliższych.

2.    Kupujmy z głową. Zastanówmy się, czego brakuje naszym najbliższym i postarajmy się znaleźć prezenty, które naprawdę ucieszą członków naszej rodziny.

3.    Prezent bożonarodzeniowy to nie tylko sztampowe klocki czy lalka. Warto zastanowić się nad kupnem dla dzieci np. karnetu na basen czy też nad opłaceniem kursu angielskiego albo zapisaniem dzieci do kółka teatralnego. Od stycznia rusza wiele ciekawych inicjatyw i projektów, które pozwolą rozwijać naturalne predyspozycje naszych pociech czy chrześniaków.

4.    Jeśli świętujemy Boże Narodzenie w większym gronie, warto ustalić limit finansowy na prezenty. Nie zapominajmy, że nie każdego stać na bogate prezenty, umówmy się, że to będzie np. 50 zł. Pobudzi to naszą pomysłowość, unikniemy jednocześnie wydawania fortuny na przedmioty, które okażą się zbędne.

5.    Może warto zrobić prezent samemu? Pozbierać ukryte w szufladach fotografie i zrobić dla dziadków piękny album? Wydziergać na drutach piękny szal dla taty? Dajmy się ponieść fantazji, prezenty to nie tylko perfumy czy krem dla babci.

6.    Pamiętajmy, że podczas świąt to nie prezenty są najważniejsze, ale poczucie wspólnoty, wzajemnego szacunku i bliskości. Nauczymy dzieci, że to nie kwestie materialne powinny być na pierwszym miejscu. Pokażmy im, że wspólnie spędzony czas na rozmowie, zabawie czy śpiewaniu kolęd, jest o wiele cenniejszy niż kolejny zestaw klocków czy gra komputerowa. Uważność, otwarcie na drugiego człowieka są bezcenne i właśnie to liczy się w życiu.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie