Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Piecz jeszcze lepiej

Dla Ciebie od Vizir
piecz-jeszcze-lepiej
0
Dla wszystkich mam pieczenie ciast jest czymś wyjątkowym. Przedstawiamy więc listę wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo w przygotowywaniu słodkości! Niech będzie krótko, zwięźle i przepysznie.

Kruszenie się ciastek
1. Jeśli pieczesz ciasteczka i chcesz, by zachowały delikatność, przechowuj je w specjalnej puszce na ciastka, razem z kromką chleba. Tak samo możesz przechowywać babeczki! Nie dotyczy to jedynie prania...

Wolny wybór
2. Jeśli pieczesz razem z dziećmi, bądźcie kreatywni! Nie musicie ściśle trzymać się przepisu - pozwól dzieciom użyć wyobraźni i wybrać składniki wedle uznania. A jeśli czekoladowo-orzechowo-maślane ciasto z dodatkiem bekonu nie podbiło Waszych serc, po prostu następnym razem spróbujcie czegoś innego...

Czas na relaks
3. Najczęściej ciasto do przygotowania ciasteczek może być przechowywane w zamrażalniku i wykorzystane w dowolnym momencie. Jeśli się spieszysz, wykaż się sprytem - zroluj wcześniej przygotowane ciasto, pokrój je w plastry i upiecz. Przepyszne rezultaty, które możesz osiągnąć w krótkim czasie.

Wysoki poziom
4. Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko je zbyt dużo cukru, przede wszystkim nie panikuj! W pieczeniu chleba też może być wiele frajdy... Tylko pamiętaj, by mieć piekarnik na oku. Czujnik dymu nie jest najlepszym minutnikiem, a Ty z pewnością nie chciałabyś uprażyć całej kuchni!

Kwestia czasu
5. Najpiękniejsze w pieczeniu jest to, że podobnie jak zmieniają się okazje do świętowania, tak samo mogą zmieniać się przepisy. Gdy pieczesz ciasta dla najbliższych, odpowiednio dostosuj przepisy na ich urodziny! Jeśli są fanami sportu, zrób lodowe piłeczki. Jeśli uwielbiają zwierzęta, niech babeczki przypominają kształtem koty. A jeśli masz większe ambicje kulinarne, po prostu idź na całość i zrób z ciasta portret!

Mamy nadzieję, że ta lista pomoże Ci udoskonalić pieczenie ciast! A gdy przyjdzie czas na sprzątanie, pole do popisu zostaw Vizirowi!

Zabawy dla dzieci w domu

W tym roku postaraj się spędzać więcej czasu ze swoją rodziną

Czyste ubranie jest bardzo ważne w każdej sytuacji

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie