Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Nowa funkcja, która pozwoli Wam zaoszczędzić czas

Nowa funkcja, która pozwoli Wam zaoszczędzić czas

0
Staramy się nieustannie ulepszać nasze usługi z myślą o Was – naszych Klientach. Dlatego wprowadziliśmy nową funkcję, która pozwoli Wam zaoszczędzić czas i energię!
Przedstawiamy Wam przycisk Kup teraz, który przekieruje Was bezpośrednio na stronę najbliższego sprzedawcy, oferującego Wasz upragniony produkt!
Kiedy następnym razem będziecie przeglądać naszą ofertę na everydayme.pl i zdecydujecie się na zakup któregoś z naszych produktów – na przykład nowej szczoteczki elektrycznej Oral-B – zobaczycie przycisk „Kup teraz” oraz najbliższy sklep, w którym są dostępne szczoteczki Oral-B! Przygotowaliśmy dla Was również listę najlepszych sklepów internetowych, które sprzedają Wasz upragniony produkt.
Już nie musicie się dłużej zastanawiać, czy znajdziecie go w sklepie, w którym zawsze robicie zakupy! Dzięki temu spędzicie mniej czasu na poszukiwaniu upragnionych produktów, a więcej na beztroskim relaksie! Bądźcie na bieżąco, bo niebawem rozszerzymy tę funkcję o nowe kategorie produktów!

Przejrzyjcie strony z naszymi produktami, a kto wie, może zechcecie kupić elektryczną szczoteczkę do zębów także dla swoich dzieci?

Nowa pasta do zębów tutaj.
Szczoteczka elektryczna dla Ciebie.

Podoba Ci się nasza nowa funkcja? Daj nam znać w komentarzu!
0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz