Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Niepowtarzalne przywieszki do prezentów

Niepowtarzalne przywieszki do prezentów

0
Podaruj prezent ozdobiony własnoręcznie wykonana przywieszką.

Wręczanie prezentów to jeden z najprzyjemniejszych momentów Świąt. Wiele trudu poświęcamy wyborowi prezentu, mniej interesujemy się jego zapakowaniem.

Jeżeli pakowanie prezentów odkładasz na ostatnią chwilę, a mimo to każdemu chcesz nadać indywidualny charakter, pomożemy Ci to zrobić.

Poniżej znajdziesz wskazówki, jak uatrakcyjnić prezent ręcznie wykonaną przywieszką - nie musisz wpadać w panikę, kiedy kupione wcześniej przywieszki się skończą!

Przygotowanie przywieszki.

Najpierw musisz wybrać i wyciąć kształt przywieszki.

Wybierz odpowiedni materiał.

Na początek wystarczy tekturka i papier do pakowania prezentów, który został Ci z poprzedniego roku. Możesz też użyć tego samego papieru, w który pakujesz prezent.

Nie ograniczaj się w wyborze materiałów.

Możesz wykorzystać stare mapy, strony z kolorowych pism lub gazet, albo jakikolwiek inny papier, który znajdziesz w domu. Jeżeli papier odpowiada rodzajowi prezentu lub charakterowi obdarowanego, prezent będzie wyglądał na znacznie bardziej przemyślany i wręczony „od serca”.

Wytnij odpowiedni kształt przywieszek.

Kiedy wybrałaś już materiał, weź ołówek i dowolną formę o ciekawym kształcie, żeby opracować kilka wersji przywieszki. Możesz wykorzystać foremki do ciastek, szkolne szablony dzieci lub cokolwiek innego, co może posłużyć jako wzór do wycięcia kształtu przywieszki.

Wskazówka:

Możesz zrobić osobną przywieszkę, ale możesz także obrysować kształt bezpośrednio na papierze, w który zapakujesz prezent. Ten pomysł najlepiej sprawdzi się w przypadku papieru jednokolorowego - wystarczy, że artystycznie „wyjedziesz za linie” wybranego kształtu, a po środku zostawisz miejsce na wpisanie imienia.

Sklej obie strony przywieszki.

Kiedy wybrałaś kształt, wycięłaś go z tekturki i przygotowałaś warstwę zewnętrzną, sklej je razem zwykłym klejem w sztyfcie lub w spray'u. Dokładnie przyłóż do siebie obie strony, a kiedy klej wyschnie, dziurkaczem zrób w odpowiednim miejscu otwór na sznureczek. 

Przymocuj przywieszkę do prezentu.

Wykorzystaj wstążkę, sznurek, lub włóczkę. Przewlecz wstążeczkę przez otwór w przywieszce, a następnie zwiąż nią cały prezent.

Dekorowanie przywieszki

Kiedy przywieszka jest już na miejscu, możesz ją udekorować, żeby wyglądała jeszcze efektowniej. Weź metaliczne lub żelowe mazaki, stempelki, szablony albo świąteczne nalepki, żeby przywieszka przyciągała wzrok. Możesz też przykleić włóczkę do brzegów przywieszki, żeby imitowała szwy.

Przygotowując takie niepowtarzalne przywieszki można wykazać się dużą kreatywnością. Jeżeli masz w sobie duszę artysty, możesz popuścić wodze fantazji i wykonać bardziej skomplikowane dekoracje.

Pamiętaj tylko, żeby przywieszka miała osobisty charakter. Chcesz obdarować osobę, która dużo dla Ciebie znaczy. Niech to będzie widoczne już na pierwszy rzut oka!

Pobierz tutaj!

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie