Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

NASTRÓJ SIĘ NA HALLOWEEN I ZRÓB „STRASZNE” DEKORACJE

NASTRÓJ SIĘ NA HALLOWEEN I ZRÓB „STRASZNE” DEKORACJE

0
Ozdoby na Halloween można kupić, ale o wiele zabawniej jest zrobić je samodzielnie. Halloweenowe dekoracje wykonane ręcznie nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter. Tak przystrojone mieszkanie będzie idealne na świętowanie Halloween. Wiele osób obawia się, że do samodzielnego wykonania elementów dekoracyjnych potrzeba specjalnych umiejętności. To nieprawda. Wiele ozdób na Halloween jest bardzo łatwych do zrobienia, a efekt końcowy zachwyca, a dodatkowo można zrobić je całą rodziną.
Robienie ozdób Halloweenowych może być doskonałym wstępem do imprezy. Warto pamiętać, że wystrój wnętrza i panujący w nim nastrój odgrywa kluczową rolę. Udekorowanie mieszkania na Halloween to świetna zabawa. Tak odmienione wnętrze zadziwi nawet nas samych. Nie martwcie się jednak, wszystkie ozdoby są nieinwazyjne i nazajutrz bez problemu się ich pozbędziecie. O ile faktycznie będziecie chcieli zrezygnować z halloweenowego nastroju grozy. 
Pajęczyna na ścianę
Bardzo prosty i efektowny pomysł na udekorowanie mieszkania na Halloween. Wystarczy na ścianach zrobić pajęczyny w kontrastowym kolorze. Najlepszym materiałem jest sznurek lub grubsza nitka, ale sprawdzą się też cienkie gałązki. Wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Inna dynia
Dynia świetnie sprawdza się w roli ozdoby na Halloween. Ale nie musi być okropna i przerażająca. Można udekorować mieszkanie lub ogród uroczą dynią. To trochę inny patent na dynię. Tę oryginalną ozdobę wykonasz bardzo łatwo i szybko.

Potworności zwisające z sufitu
Bardzo prosty i niezwykle efektowny sposób na udekorowanie mieszkania na Halloween. Wystarczy powiesić na lampie kilka przedmiotów, które zbudują nastrój grozy. Świetne będą stare lalki (najlepiej do góry nogami), wypełnione czymś (np. papierem) rękawiczki czy czarna czapka czarownicy. Wszystko zależy od naszej inwencji i tego, co akurat uda nam się znaleźć na strychu. Do tej halloweenowej dekoracji można wykorzystać praktycznie wszystko.

Musisz też zastanowić się, co w ogóle kojarzy Ci się z tym świętem. Dla nas motywy przewodnie to:
- dynia
- nietoperze
- duchy
Do tego kolory: głównie czarny i pomarańczowy, pojawi się także biel i czerwień. Aby przygotować klimatyczną imprezę, oprócz halloweenowych przebrań, potrzebujemy owoców i trochę materiałów plastycznych (głównie sztywny papier, nożyczki i mazaki) - z nich można wyczarować prawdziwe skarby.

Nietoperze:
Zacznijmy od zrobienia nietoperzy. Możemy zrobić harmonijkową girlandę. Będziemy potrzebować podłużnego kawałka czarnego brystolu, ołówka i nożyczek. Papier zegnijmy w harmonijkę, pamiętając, że wielkość każdego boku będzie mniej więcej wielkością naszego nietoperza. Następnie narysuj zwierzątko, tak, aby skrzydła dotykały obydwu krawędzi kartki. Kolejny krok to wycinanie - pamiętaj, aby nie przeciąć miejsca połączenia harmonijki, wtedy będziemy mieć dużo nietoperzy, ale żadnej harmonijki. Jeśli chcemy mieć naprawdę długą girlandę po prostu połączmy ze sobą kilka mniejszych.

Ozdobniki do jedzenia:
Do wykałaczek lub patyczków do szaszłyków możemy podoklejać wycięte z papieru dynie, nietoperze, kapelusze czarownic itp. - ta ozdoba na Halloween powstaje błyskawicznie, a to prosty i skuteczny sposób na ozdobienie strasznego jedzenia.
Nie możemy zapominać o mandarynkach, które mogą udawać miniaturowe dynie. Na tych, nie obranych ze skórki możemy narysować buźkę, niekoniecznie straszną, a te obrane ze skórki nie czyścimy z białych "farfocli" - będą jeszcze bardziej przypominały dynię. Ostatni krok to włożenie kawałka zielonego papieru lub szczypiorku, który będzie udawał łodygę i nasza miniaturowa mandarynko-dynia gotowa.

Dekoracje na Halloween na stół:
Stół ozdobi na pewno jedzenie (strrraszne przekąski), oraz trochę przygotowanych wcześniej gadżetów (np. nietoperze z rolek po papierze). Klimatu nada także odpowiednie oświetlenie - mogą to być lampiony zrobione z małych dyń albo świetlne łańcuchy. W okolicach Halloween pełno jest lampek przypominających te bożonarodzeniowe, ale zamiast klasycznych "kulek" zakończone są dyniami, nietoperzami itp.
Zamiast obrusu na stole połóż tematyczną ceratę, stare prześcieradło, w którym na dole możemy wyciąć trójkąty albo rozwinąć ciemną krepinę.


Pamiętajmy - bezpieczeństwo przede wszystkim! Papier, krepina itp. nie idą w parze z ogniem, jeśli zdecydujesz się rozłożyć tego typu materiały na stole, zrezygnuj z lampionów z podgrzewaczami w środku.

Strrraaasznie udanej zabawy.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie