Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak zrobić zaproszenia na urodziny dla dzieci?

Jak zrobić zaproszenia na urodziny dla dzieci?

0
Zobacz jak w prosty sposób samodzielnie wykonać piękne zaproszenia na urodziny dla Twojego dziecka i świetnie się przy tym bawić!

Urodziny dziecka to zawsze wyjątkowy czas, który chciałoby się celebrować w niezapomniany sposób. Uśmiech na twarzy malucha potrafi wynagrodzić całą włożoną w ten dzień pracę. Stąd też, podczas organizacji urodzinowego przyjęcia, warto na wszystko zwrócić baczną uwagę.
Pamiętam jak dziś: kiedy po raz pierwszy organizowałam urodziny mojego dziecka byłam bardzo zestresowana.

Jedno jest pewne: mali goście są znacznie bardziej wymagający od dorosłych uczestników imprezy

Zaliczyłam kilka potknięć i od tej pory zawsze staram się zwracać uwagę, nawet na takie drobiazgi jak zaproszenia! Wiele mam szuka gotowych wzorów w Internecie. Nie neguję tego rozwiązania, chociaż uważam, że warto wykorzystać w tym wypadku własną wyobraźnię. Postaram się pokazać jak w prosty sposób można samodzielnie wykonać piękne zaproszenia na urodziny dla Twojego dziecka i świetnie się przy tym bawić!

Zaangażuj całą rodzinę
Na samym początku zastanów się ile masz czasu - od tego będzie zależała forma stworzonych zaproszeń. Przemyśl także czy wolałabyś zaproszenia elektroniczne, czy też tradycyjne, papierowe. Wykonanie elektronicznych zaproszeń jest dużo, dużo łatwiejsze, ale czy da satysfakcję? Ja zdecydowałam się na prawdziwe wyzwanie i na trzecie urodziny mojego dziecka postanowiłam przygotować tradycyjne, papierowe zaproszenia.

Dobra rada: treść zaproszenia napisz na komputerze i wydrukuj. Przytnij tak, żeby kartka pasowała do zaproszeń własnoręcznie zdobionych, naklej i... gotowe!

W zwykłej księgarni zaopatrzyłam się w sztywny papier kolorowy. Każdą z kartek przycinaliśmy z mężem mniej więcej do formatu zwykłych pocztówek i składaliśmy na pół. Następnie na wierzch każdej z nich przykleiliśmy zwinięte w rulonik paski kolorowego papieru - miały imitować świeczki urodzinowe (w zwijaniu dzielnie pomagał nam synek). Maczając paluszek w nietoksycznych farbkach plakatowych maluch (z moją drobną pomocą) odbijał swój odcisk nad każdym paskiem, tworząc oryginalne płomienie świeczek. Proste, ale jednocześnie piękne zaproszenia zajęły nam dosłownie godzinę pracy!

Stwórz sobie pamiątkę
Ręcznie robione zaproszenia są jedyne w swoim rodzaju. Dzięki swojej indywidualności stają się doskonałą pamiątką dla dziadków. Warto, korzystając z własnej wyobraźni, stworzyć coś prostego, ale pięknego. Koniecznie zaangażuj do pracy męża i dziecko - wspólna praca pomaga w budowaniu poczucia bezpieczeństwa malucha, rozwija kreatywność i samodyscyplinę. Wykorzystaj dostępne w domu materiały - za pomocą szklanki możecie wspólnie odrysować koła, które mogą w zaproszeniu posłużyć za tort. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni, aby uzyskać proste i piękne zaproszenia

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie