Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak zrobić płyn do baniek mydlanych?

jak-zrobic-plyn-do-baniek-mydlanych
0
Dzieci w każdym wieku uwielbiają bańki mydlane.

Dmuchanie baniek mydlanych jest tak ekscytujące, że bardzo często kończy się rozlaniem połowy zawartości pojemnika na podłogę. Skorzystaj z przepisu EverydayMe i przygotuj nietoksyczny płyn do robienia baniek. Jest lepszy niż gotowy płyn do baniek mydlanych, a doskonała zabawa nie będzie miała końca.

Jest to prosty przepis na bańki mydlane oparty na nietoksycznych, ogólnie dostępnych składnikach. Użyj kieliszka do jajek, aby odmierzyć właściwe ilości następujących składników:

  • Wody
  • Cukru
  • Mąki kukurydzianej
  • Płynu do mycia naczyń
  • Przygotuj również mały pojemnik do baniek mydlanych
  • Patyczek do wymieszania miksturyDo pojemnika na bańki wlej 2 miarki wody i wsyp pół miarki cukru.Mieszaj miksturę do momentu, aż cukier się rozpuści, a następnie dodaj 1 miarkę płynu do mycia naczyń. Po dodaniu płynu nie mieszaj mikstury, ponieważ w ten sposób w pojemniku powstanie zbyt dużo piany.

Co sprawi, że Twoje bańki będą trwalsze? Mąka kukurydziana. Warto jej dodać łyżeczkę.

I oto proszę, bańki gotowe. Nie musisz mieszać ani odstawiać mikstury na chwilę, jest od razu gotowa do użycia, a dzieci mogą dmuchać bańki do woli!

Oto dowód: duże, lśniące bańki mydlane. Nasz przepis na bańki mydlane sprawi wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz