Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Bezstresowe pakowanie – 5 przydatnych wskazówek

Bezstresowe pakowanie – 5 przydatnych wskazówek

0
Pakowanie całej rodziny może być nie lada wyzwaniem. Oto pięć przydatnych wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie.
Wszyscy uwielbiamy wyjazdy, ale spakowanie całej rodziny może być trudne i bardzo stresujące dla mam. Wymaga ono dobrej organizacji i praktycznego podejścia do tematu. Oto kilka przydatnych wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie:

1. Zacznij od podstawowych elementów
Zrób listę codziennych ubrań i niezbędnych rzeczy, które musicie ze sobą zabrać, poczynając od skarpetek i bielizny, a na szczoteczce i paście do zębów kończąc. Odłóż listę na bok i zajmij się ubraniami. W przypadku dzieci, zaplanuj po dwa zestawy na dzień. Plamy i zabrudzenia zdarzają się wszędzie, a na wyjeździe nie zawsze można szybko je usunąć, więc awaryjny zestaw ubrań z pewnością będzie przydatny. Nie zapomnij też o piżamach dla całej rodziny! Wykorzystaj uniwersalne elementy garderoby, takie jak na przykład jeansy, by tworzyć różne zestawy na różne okazje.

2. Ubrania na specjalne okazje
Przygotuj „wyjściowe” zestawy z większym wyprzedzeniem. Zadbaj o ich nieskazitelną biel, stosując się do przydatnych wskazówek Ariel, które znajdziesz tutaj. A jeśli nie wiesz, jak zadbać o intensywne kolory, przeczytaj nasz artykuł tutaj, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Wyprasuj i starannie złóż wszystkie ubrania, by się nie pogniotły w trakcie podróży.

3. Zostaw sobie trochę czasu na pranie i suszenie
Pamiętaj, że niektóre materiały, takie jak na przykład bawełna i wełna, schną dłużej. Dlatego warto zostawić sobie trochę więcej czasu na pranie i suszenie tych materiałów. Kiedy już wypierzesz, wysuszysz i wyprasujesz ubrania, które chcesz spakować, nie wkładaj ich z powrotem do szaf dzieci. W przeciwnym wypadku, tuż przed wyjazdem, może Cię spotkać niemiła niespodzianka w postaci plam i zabrudzeń...

4. Zadbaj o świeżość ubrań
Jeśli chcesz, by Wasze ubrania pięknie pachniały przez długi czas, użyj płynu do prania Ariel z nutą Lenor Fresh. Dzięki niemu, kiedy już dotrzecie na miejsce i rozpakujecie walizki, Wasze ubrania będą nieskazitelnie czyste i będą pachniały cudowną świeżością.

5. Weź ze sobą torby na brudne ubrania
Brudne rzeczy zawsze przechowuj osobno. Dzięki temu czyste ubrania nie stracą swojej świeżości i przyjemnego zapachu. Weź ze sobą kilka toreb na brudne rzeczy – dzięki temu będziesz mogła na bieżąco segregować ubrania do prania i zaoszczędzisz sporo czasu po powrocie z wakacji. 

Jesteśmy ciekawi, czy masz jakieś sprawdzone sposoby, które ułatwiają pakowanie i przygotowanie całej rodziny do wyjazdu... Podziel się nimi w komentarzu poniżej!
0
10.00
Kup dowolne perełki zapachowe Lenor 210g i odbierz 10 zł

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie