Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak na nowo zakochać się w swoim partnerze

Jak na nowo zakochać się w swoim partnerze

0
Teraz kiedy dzieci już się wyprowadziły, możecie na nowo znaleźć czas dla siebie i cieszyć się wspólnymi chwilami, odnawiając i wzmacniając łączące Was więzi.
Dzieci niewątpliwie zmieniły Twój związek z partnerem. Kiedy były małe, przez długie lata skupiałaś całą swoją energię na tym, czego chciały i potrzebowały. To zupełnie naturalne, ale może też oznaczać, że Ty i Twój partner rzadko spędzaliście czas tylko we dwoje.

Kiedy Wasze dzieci dorosły i wyprowadziły się, by zacząć studia, pracę lub własny związek, możesz czuć się trochę zagubiona. Nagle zostałaś w domu sama ze swoim partnerem i możesz mieć wrażenie, że gdzieś zniknęła więź, która kiedyś istniała między Wami, zanim urodziły się dzieci, a na pierwszy plan wysunęła się opieka nad nimi, a także praca i ogólnie życie rodzinne.

Na szczęście jest wiele rzeczy, które możecie zrobić, by ożywić Wasz związek czy małżeństwo i znów zacząć cieszyć się swoim towarzystwem oraz wspólnie spędzanymi chwilami.

Znajdź czas na szczerą rozmowę
Choć wydaje się to dość oczywiste, często zapominamy o tym, jak ważne jest znalezienie czasu na rozmowę ze swoim partnerem – nie o tym, czyja kolej wynieść śmieci, ale o tym, jak zmienia się Wasze życie i czego pragniecie teraz, gdy jesteście starsi.

Zadbaj o to, by zwiększyć swoją pewność siebie
Kiedy skupiasz się na rodzinie, zwykle nie poświęcasz zbyt wiele czasu swojemu wyglądowi. Spróbuj teraz zadbać o siebie najlepiej, jak potrafisz. To na pewno zwiększy Twoje poczucie własnej wartości i przypomni Wam obojgu o tym, co kiedyś przyciągnęło Was do siebie. Wypróbuj nowy strój lub fryzurę, nowe zabiegi pielęgnacyjne lub program fitness.

Wróćcie do szkoły
Wspólne poznawanie nowych rzeczy to wspaniałe doświadczenie, które pozwoli Wam wzmocnić łączącą Was więź i dzielić wspólne zainteresowania. Możecie na przykład rozpocząć naukę nowego języka, zająć się rękodziełem lub rozwijaniem jakiejś umiejętności, pomyśleć o nowym hobby lub nawet zacząć uprawiać nowy sport. Może w Waszej okolicy odbywają się jakieś ciekawe zajęcia i kursy – poszukajcie odpowiednich informacji w Internecie i gazetach.

Zróbcie to sami
Teraz gdy dzieci już się wyprowadziły, może warto zakasać rękawy i odnowić dom? Wspólne zajęcie się dużym projektem budowlano-remontowym, takim jak przekształcenie sypialni lub innego pokoju, zapewni Wam wspólny cel i ponownie nauczy Was pracy zespołowej. A poza tym Wasz dom zyska nowy, zachwycający wygląd!

Adoptujcie psa lub kota
Nagłe odkrycie, że w Waszym domu nie ma już dzieci, którymi możecie się opiekować, może sprawić, że będziecie mieć dziwne poczucie braku życiowego celu. A może adoptujecie psa lub kota, by zapełnić tę pustkę? W ten sposób zyskacie nową, mniej stresującą rolę opiekuna i będziecie mogli razem wychodzić na spacery, co nie tylko pozwoli Wam regularnie dbać o kondycję, ale może też pomóc w zawarciu nowych znajomości w okolicy.

Wybierzcie się w podróż życia
Czy jest coś, co oboje zawsze chcieliście robić, ale nie mieliście na to czasu lub pieniędzy? Teraz jest idealna pora, by wyruszyć w podróż dookoła świata, na szalone wakacje z przyjaciółmi lub drugi miesiąc miodowy. Pomyślcie o miejscach, w których jeszcze nigdy nie byliście – układanie planu podróży, a następnie wyruszenie w drogę i wspólne odkrywanie nowych miejsc to jeden z najlepszych sposobów na relaks w towarzystwie swojej drugiej połówki.

Idźcie na randkę
Pomyślcie o tym, co lubiliście robić jako para, jeszcze zanim urodziły się dzieci. Jeżeli niekoniecznie macie ochotę iść do klubu, to może wybierzecie się wieczorem na koncert lub na lekcję tańca? Macie do wyboru wiele możliwości, począwszy od wyprawy do kina, teatru i na koncert, a skończywszy na grze w kręgle lub wyjściu na romantyczną kolację. Zdecydujcie się na coś, a na pewno będziecie mieli o czym rozmawiać przez wiele kolejnych dni.

A jakie są Twoje najlepsze wskazówki na to, jak na nowo zakochać się w swoim partnerze? Podziel się nimi w polu komentarza poniżej.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie