Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Dlaczego adoptowanie psa lub kota może być jedną z najlepszych rzeczy

Dlaczego adoptowanie psa lub kota może być jedną z najlepszych rzeczy

0
Adoptowanie zwierzaka może zapewnić mu kochającą rodzinę, a Tobie przywrócić chęć do życia.
Bezwarunkowo kochający, lojalny, zabawny i wspaniały przyjaciel… Czy chciałabyś mieć takiego towarzysza? W schroniskach dla zwierząt wiele wspaniałych zwierzaków czeka na nowy dom, więc jeśli szukasz nowych wyzwań, adoptowanie jednego z nich może być bardzo dobrym pomysłem.

Starsi właściciele psów i kotów często mają odpowiednie możliwości oraz życiowe doświadczenie, by zapewnić swoim pupilom spokojne, bezpieczne środowisko, jakiego potrzebuje wiele zwierząt wziętych ze schroniska. Nie tylko pozwala to uratować niechcianego psa lub kota przed niepewną przyszłością, ale również daje Ci wiele niezaprzeczalnych korzyści. Różne badania wykazały, że posiadanie zwierzaka może przyczyniać się do dłuższego życia, a także mieć pozytywny wpływ na Twoje ogólne szczęście i zdrowie. A oto kilka innych powodów, dla których adoptowanie zwierzaka na tym etapie życia może być fantastyczną perspektywą i dla Ciebie, i dla niego:

Spełniasz dobry uczynek
Jest wiele psów i kotów, które potrzebują nowego domu z różnych przyczyn, a przygarniając jednego z nich, dajesz mu drugą szansę, na jaką zasługuje. Nie musisz z góry zakładać, że pojawią się przy tym problemy. Większość zwierząt znajdujących się w schroniskach została oddana do adopcji, gdyż zmieniły się pewne okoliczności w życiu ich poprzednich właścicieli. Świadomość tego, że spełniasz dobry uczynek na pewno podniesie Cię na duchu i może dać Ci świeży zastrzyk energii oraz poczucie celu.

Pomyśl o starszym psie lub kocie
Wszyscy wiemy, jak słodkie potrafią być małe szczeniaczki lub kotki, ale starsze zwierzaki są na ogół spokojniejsze. Większość zwierzaków ze schroniska została już przyzwyczajona do przebywania w domu, zaszczepiona i wysterylizowana, więc w ich przypadku nie ma potrzeby przeprowadzania intensywnej (i męczącej) nauki załatwiania się. Poza tym jest mniejsze prawdopodobieństwo, że będą niszczyły meble i zakłócały spokój w domu. A jeżeli zdarzy się mały „wypadek” w deszczowy dzień, zawsze możesz liczyć na pomoc kapsułek do prania Ariel 3 w 1 PODS , które pomogą Ci szybko i łatwo wyprać pościel oraz poduszki z kanapy.

Idealny towarzysz
Czy nie czujesz się odrobinę samotna, odkąd dzieci wyprowadziły się z domu? Może rozpoczynasz życie w pojedynkę na skutek rozwodu lub utraty partnera? Adoptowany pies lub kot pomoże zapewnić Ci długie lata radości i nadać Twojemu życiu nowy cel. Poza tym udowodniono, że głaskanie zwierzaka może zmniejszyć ciśnienie krwi oraz poziom stresu, a także zwiększyć poziom hormonów szczęścia wytwarzanych przez Twój organizm. To może pomóc Ci uporać się z uczuciem samotności i depresji.

Nowy czworonożny przyjaciel może wzmocnić Twój związek
Adoptowany pies lub kot może też pomóc wzmocnić więzi, jakie łączą Cię z Twoją drugą połówką. Będziecie świetnie się razem bawić, obserwując, jak rozwija się charakter Waszego pupila. Będziecie często o nim rozmawiać i chętnie robić mu zdjęcia, które możecie wysyłać do przyjaciół i rodziny!

Czy zdecydowałaś się na adopcję zwierzaka i zyskałaś nowego najlepszego przyjaciela? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzu poniżej i opowiedz o tym, jak jego pojawienie się w domu zmieniło Twoje życie.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie