Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak ze słoików zrobić praktyczną dekorację do łazienki

Jak ze słoików zrobić praktyczną dekorację do łazienki

0
Dziś pokażę Wam, jak ze zwykłych słoiczków wyczarować niezwykły, łazienkowy organizer. Nie kosztuje wiele, a efekt jest zachwycający!

Mam nadzieję, że Wam się spodoba dzisiejszy projekt. Samo wykonanie nie jest wcale trudne, ale potrzeba kilku akcesoriów, no i oczywiście chwilę wolnego czasu :) Ooto idealny sposób na udekorowanie wnętrza w wyjątkowo uroczy i, co najlepsze, zarazem bardzo praktyczny sposób. Słoiki DIY, które mogą posłużyć Wam za wdzięczne pojemniczki na łazienkowe przybory.

Do wykonania tych uroczych słoiczków - pojemniczków potrzebne będą:

- słoiki, najlepiej ze wzorzystą powierzchnią (wszelkie wypukłości, napisy itd. dodadzą    im uroku, zobaczycie na końcu :))
- farba kredowa,
- pędzle,
- papier ścierny
- i… co tylko zechcemy w nich umieścić ;)

Kolory można dobrać oczywiście w zależności od aranżacji wnętrza albo ochoty :) Ja wybrałam dwa pastelowe odcienie farby, które w subtelny sposób wzbogaciły wystrój mojej łazienki. Zależało mi na delikatnej ozdobie, która jednocześnie podkreśli nieco romantyczny nastrój w całym wnętrzu. Następnie można przystąpić już do malowania. Do większych i gładkich powierzchni polecam odpowiednio większe pędzle, natomiast mniejsze fragmenty czy wszelkie zagłębienia i wzory na słoiczkach najwygodniej maluje się dopasowanymi pędzelkami mniejszego rozmiaru.

Po wymalowaniu należy odczekać z dalszymi pracami, aż farba dobrze wyschnie. W przypadku farby kredowej powinno to nastąpić dość szybko, natomiast zawsze może się zdarzyć, że zajmie to jednak więcej czasu. Dlatego warto zaplanować pracę tak, aby zacząć koło południa, a popołudniu ją skończyć.

Gdy słoiki są już zupełnie suche, przychodzi czas na nadający urok szlif!
W tym celu bierzemy papier ścierny i delikatnie przecieramy miejsca, gdzie naczynie jest wypukłe, ma napisy lub wzory. W ten sposób otrzymujemy bardzo ciekawy efekt, a nasze słoiczki zyskują na niepowtarzalności. I już są gotowe!

U mnie idealnie sprawdzają się jako pojemniki na przybory toaletowe. Zresztą zastosowań jest naprawdę sporo - jeden słoiczek może posłużyć jako kubek na szczoteczki i pastę do zębów, drugi na pędzle do makijażu, mniejszy do przechowywania patyczków kosmetycznych, a jeszcze inny jako… typowy wazon do kwiatów :) Bukiet świeżych wiosennych pąków w łazience obowiązkowy!

I jak Wam się podobają? Skusicie się na taki projekt?:)

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie