Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak tchnąć nowe życie w stare szafki w kuchni?

Jak tchnąć nowe życie w stare szafki w kuchni?

0
Uwielbiam zmiany w swoim mieszkaniu. Ale to już zapewne o mnie wiecie :) Zawsze po jakimś czasie muszę mieć coś nowego wokół siebie.

Uwielbiam zmiany w swoim mieszkaniu. To już pewnie wiecie :) Zawsze po jakimś czasie muszę mieć coś nowego wokół siebie. A najbardziej lubię projekty DIY, bo wtedy takie dekoracje są niepowtarzalne i cieszą moje oko znacznie dłużej. Szczególnie jeśli poświęciło się swój czas i serce w ich tworzenie. Dziś pokażę Wam jak łatwo można odmienić szafki w kuchni - nieważne czy macie je otwarte czy też nie. Każdy z nas może pokusić się o taką metamorfozę. Gotowi?

Tak wyglądały moje szafki przed metamorfozą:
2

3

Znacie farbę tablicową? Postanowiłam ją wykorzystać do małej przemiany w kuchni. Jest rewelacyjna.
4

Zdecydowałam się na przemalowanie tyłu szafek tak, aby nadać im bardziej elegancki i skandynawski charakter. Zapewniam Was, że to bardzo proste. Jedyny mankament przy tworzeniu tego projektu to zapach farby. Dlatego polecam się do tego przygotować i wcześniej zakupić Ambi Pur 3Volution. Świetnie eliminuje nieprzyjemne zapachy i dodatkowo pozostawia przyjemną woń oraz poczucie świeżości. Wiecie zapewne, że ludzki nos szybko przyzwyczaja się do zapachu, dlatego też używając Ambi Pur 3Volution możemy się cieszyć eliminacją nie tylko nieprzyjemnego zapachu, ale i świeżym aromatem cały czas, bo zapachy zmieniają się pomiędzy trzema różnymi, co 45 minut. Idealne rozwiązanie, prawda? :)
5

6
7

Do tego projektu będziemy jeszcze potrzebowali pędzel oraz taśmę malarską i to praktycznie wszystko. Polecam przemalować szafki podwójnie, tak aby nadać czerni odpowiednią głębię.
8

9

I jak Wam się podoba efekt końcowy? Jeśli macie otwarte szafki w kuchni to zapewniam, że taka metamorfoza będzie jeszcze bardziej spektakularna i co ważne, koszt wykonania jest bardzo niski.

Najfajniejsze w farbie tablicowej jest to, że możemy na niej pisać i rysować, co tylko sobie wymarzymy :) Na przygotowanie tego projektu będziemy potrzebowali kilka godzin, ze względu na czas potrzebny na wyschnięcie farby, ale tak poza tym, to jest to bardzo proste! Wypróbujecie?

 10
11

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz