Zabawy na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

Zabawy na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

Zamiast wynajmować profesjonalną salę zabaw, zatrudniać animatorów, przyjęcie urodzinowe dla malucha lepiej przygotować samemu. To jak wypadnie zależy w dużej mierze od rodziców. Prezentujemy więc kilka przykładów zabaw, które uczynią przyjęcie niezapomnianym, a przy okazji nie zrujnują domowego budżetu.


Przyjęcie urodzinowe malucha trzeba bardzo dokładnie zaplanować i zaprosić gości. Jeśli dziecko chodzi do przedszkola i chcecie zaprosić koleżanki i kolegów z grupy, wybierzcie tych, z którymi Wasze dziecko spędza najwięcej czasu. To daje szansę na dobrą, wspólną zabawę. Trzeba też zastanowić się czy dorośli będą aktywnymi uczestnikami zabaw urodzinowych. Uwzględnij te elementy układając listę gości. Dla dzieci w wieku do 4 lat wystarczy 2-3 godzinne przyjęcie.

Gdy ustalisz termin, uzgodnisz go z rodzicami innych dzieci, czas na zabawę. Skorzystaj z kilku naszych propozycji.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie
  1. Odgadnij zwierzę. Schowaj się za przymkniętymi drzwiami. Naśladuj głosy różnych zwierząt. Dzieci powinny odgadnąć, czyj to głos.
  2. Parząca piłka. Dzieci stojąc w kółku, podają sobie kolejno piłkę. Jedno z dzieci, stojące poza kołem, w dowolnym momencie mówi „piłka parzy” albo dowolnie wybrane hasło. Gdy padnie hasło, dziecko trzymające akurat piłkę zamienią się miejscami z uczestnikiem stojącym do tej pory poza kołem. Zabawa zaczyna się od nowa.
  3. Bańki mydlane. Dzieci uwielbiają bańki mydlane. Niech na zmianę dmuchają bańki, a inne dzieci łapią je. Świetna zabawa przy rozbijaniu pęcherzyków jest gwarantowana.
  4. Kura i lis. Dzieci siadają na podłodze w dużym kole. Dwoje dzieci siedzących naprzeciw siebie otrzymuje po jednym woreczku z fasolą. Jeden woreczek jest „kurą”, drugi „lisem”. Na hasło „start” dzieci przekazują sąsiadowi po lewej stronie woreczki. W grze chodzi o to by „kura” jak najszybciej uciekała „lisowi”
  5. Urodzinowy pociąg. Każde dziecko otrzymuje kartkę papieru, na której rysuje wagonik pociągu. Solenizant musi narysować lokomotywę. Gdy wszystkie dzieci skończą, rysunki przyklejamy do ściany, tworząc pociąg. Należy pamiętać, że podczas zabaw zwycięzca lub cała wygrana drużyna powinna dostać małą nagrodę. Niech to będzie cukierek czy paczka żelków. Najważniejsze by dzieci były nagradzane sprawiedliwie bez faworyzowania solenizanta.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Bianca

Bianca

Zgłoszone

Moja córa dokładnie w kwietniu kończy 11 lat urodzinki będe jej wyprawiać w domu na około 10 osób, oczywiście bedzie tort a pozatym pizza dzieciaki uwielbiają to co nie zdrowe bedzie juz ciepło (mam taką nadzieję) wiec wyciagniemy juz trampoline, z tej strony (everydayme) wydrukowałam kartki jak sie robi zwierzaki wiec dziewczyny jestem pewna że zchecia cos takiego porobią, pozatym po 2 godzinach włączę im x-boxa, poskacza pograją i sadze ze bedą mieli dość.... jak dla mnie rewelacja

  • Zgłoś

Już to przerabiałam i sale zabaw i animatorów, jednak dzieci najlepiej czują się w towarzystwie rodziców, i to im polecam organizacje Balów Urodzinowych. Super zabawa i jaka frajda zarówno dla rodzica, który morze wyżyć się kreatywnie jaki dziecka, które dużo czerpie z zabawy z rodzicem. Polecam.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.