Zabawy dla dzieci w domu

Zabawy dla dzieci w domu

Twoje dzieci zaprosiły przyjaciół na noc. Już mieliście wyjść na dwór, lecz właśnie zaczęło padać... Spokojnie!


Oto 3 zabawy dla dzieci, które z pewnością im się spodobają, chociaż nie mają nic wspólnego z oglądaniem telewizji!

1. Zabawa w chowanego
Stwórz nową wersję klasycznej zabawy. Spraw, by zabawa była jeszcze ciekawsza i nagradzaj dzieci za najbardziej pomysłowe miejsce ukrycia. Pamiętaj, by na początku zabawy głośnym okrzykiem rozpocząć szukanie dzieci. Zwłaszcza wtedy, gdy praktycznie się o nie potykasz... Po prostu udawaj, że nie słyszysz, jak chichoczą.
A kiedy przyjdzie Twoja kolej na schowanie się, możesz znaleźć wygodną kryjówkę, wziąć telefon i nadrobić zaległości z przyjaciółmi w Internecie.

2. Budowanie twierdzy
Jeśli pogoda uniemożliwia Wam zabawę na zewnątrz, zabierz dzieci na kemping w domu. Niech użyją wyobraźni i dzięki pracy zespołowej zbudują miejsce do spania z poduszek i kołdry. A po zmroku, gdy już zbudujecie obozowisko, zrób im niespodziankę i udawaj różne leśne zwierzęta.
Tego na pewno się nie spodziewają!

Vizir
Płyny Vizir
(229)

Płyny Vizir. 100% bieli Vizira i żywe kolory w jednym

Odkryj teraz!

3. Kreatywne gotowanie
Jeśli chodzi o najmłodszych członków rodziny i zabawę w kuchni, to jedyną miarą atrakcyjności jest bałagan. Im większy bałagan, tym lepsza zabawa. Ciasteczka i babeczki są idealne na początek, ale później możecie zmierzyć się z nieco trudniejszymi wyzwaniami kulinarnymi. Być może Twoje dzieci nie będą jeszcze gotowe, aby podjąć się przygotowania homara, ale sprawdź jak poradzą sobie z przyrządzeniem pizzy!

(Gry i zabawy z dziećmi przynoszą wiele radości, dopóki nie przychodzi czas na sprzątanie. Ale Vizir zapewni Ci idealną biel już w jednym, prostym praniu!)

Piecz jeszcze lepiej

W tym roku postaraj się spędzać więcej czasu ze swoją rodziną

Czyste ubranie jest bardzo ważne w każdej sytuacji

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

alii22

alii22

Zgłoszone

Razem z synem uwielbiamy malować farbami i tworzyć zabawki z zużytych opakowań. Nasze ostatnie dzieło to garaż na samochodziki z rolek po papierze toaletowym. Każdy w innym kolorze cacusko:)

  • Zgłoś

Wycinanki z kolorowego papieru i naklejanie ich potem na kartkę z bloku :) Powstają dość ciekawe kompozycje :p

  • Zgłoś

My często pieczemy, znaczy ja piekę córeczka dekoruje i zjada :)

  • Zgłoś

Kolorowanie, kolorowanie i jeszcze raz kolorowanie :) A budowanie wieży z klocków, żeby można było później bez serca narobić huku i ją przewrócić :D

  • Zgłoś

pieczemy cisteczka

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej