Własnoręczne prezenty na Dzień Matki

Własnoręczne prezenty na Dzień Matki

5 sposobów, by powiedzieć „Kocham Cię, Mamo”


Własnoręcznie wykonane kartki
Stwórz unikalną kartkę. Każdy wiek jest dobry, by puścić wodze wyobraźni, pobrudzić sobie ręce farbą i namalować coś ładnego na kolorowym kartonie. Zaproś także swoje dzieci do zabawy. Odciski małych paluszków są urocze i będą cudownie prezentować się na kartce z życzeniami.

Scrapbook „Kochamy Cię”
Kup ładny album z białymi kartkami. Razem z braćmi i siostrami zapełnijcie karty dedykacjami, życzeniami, wierszykami i wspomnieniami. Dodajcie kilka wspólnych zdjęć i ornamentów. Zadbaj o to, by każdy mógł się wykazać i miał swój wkład w ten oryginalny i wzruszający prezent.

Spersonalizowane babeczki
Upiecz dużo małych babeczek. Na każdej napisz lukrem jedną literę, tak by wszystkie razem ułożone w rządku tworzyły napis „Dziękuję Ci, Mamo” albo „Kocham Cię”. Jeśli wiesz, jakie babeczki Twoja mama lubi najbardziej (czekoladowe, kawowe, cytrynowe), spraw jej podwójną przyjemność i upiecz właśnie takie, jakie lubi najbardziej.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Naszyjnik „Moja Mama”
Aby stworzyć oryginalny prezent, wybierz naszyjnik z jedną małą zawieszką, następnie dodaj od siebie kilka koralików lub drobiazgów, które przywołają piękne wspomnienia, np. pierścionek, który kupiłyście nad morzem. Niedrogie paciorki czy koraliki doskonale się tu sprawdzą.

Ramka pełna wspomnień
Stwórz kompilację małych zdjęć, na których znajdują się Twoi bracia, siostry, Ty sama i Wasze dzieci. Albo umieść w ramce zdjęcia z czasów, kiedy byłaś dzieckiem i nastolatką, dorzuć też kilka swoich zdjęć już jako dorosłej osoby.

Wskazówka
Zamiast tradycyjnej kartki możesz wyczarować oryginalną kartkę ozdobioną origami. Nawet najprostszy motyw kwiatka czy łabędzia przyklejony do kolorowego kartonika będzie wyglądał bardzo efektownie.

Podaj dalej – ulubione prezenty mam
Krystyna (mama 2 dzieci i babcia 3 wnucząt): „Wizyta mojego syna i wnucząt znaczy dla mnie dużo więcej niż nawet najdroższy prezent”.
Aleksandra (mama 2 dzieci): „Moi chłopcy zawsze obdarowywali mnie własnoręcznie wykonanymi trójwymiarowymi kartkami”.
Honorata (mama 3 dzieci): „Raz moje dzieci zrobiły dla mnie piękny kolaż w kształcie serca. Wykorzystały do tego powycinane napisy z mojego ulubionego magazynu, które ich zdaniem mnie charakteryzują. Ten niezwykły prezent po dziś dzień wisi u nas w kuchni!”

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Witam ja już kiedyś otrzymałam najcenniejszy prezent na Dzień Matki 15 lat temu w Dzień Matki urodziła się moja córka Lena . Wymarzony prezent i najwspanialszy taki na całe życie

  • Zgłoś
anilak

anilak

Zgłoszone

Pamiętam jak ja robiłam ramki, kalendarze, laurki dla mojej mamy. Z radością przyjmuję najdrobniejsze (własnoręczne) podarunki

  • Zgłoś
Fedra

Fedra

Zgłoszone

Najlepszy prezent na Dzień Matki to pozytywny test ciazowy taki prezent dostałam w tym roku i życze go każdej czekajacej na swego maluszka kobiecie :)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.