Romans oczami mężczyzny

Romans oczami mężczyzny

Nie mogę powiedzieć, żeby mój mąż był typem romantyka.


To nawet mało powiedziane. On naprawdę nie cierpi dyskusji o naturze emocjonalnej – nawet jeśli dotyczy ona jego własnego stanu emocjonalnego – nie znosi filmów, w których postacie rozmawiają o emocjach dłużej niż minutę i nie cierpi obowiązkowych rodzinnych uroczystości i wydarzeń. Jest mężczyzną w każdym calu, nie ma o czym mówić.

W naszej rodzinie Walentynki nie są zbyt różowe, słodkie i pełne miłości, a nasza uwaga skierowana jest wyłącznie na pogodę, gdyż jeśli dopisze, możemy wybrać się razem na długi spacer. Podczas gdy mimowolnie dowiaduję się o prezentach, które moje koleżanki dostają rok po roku, moja uwaga za każdym razem musi skupiać się na pogodzie.

A dzisiaj niespodziewanie przyszła paczka. Bez adresu, bez nadawcy, mała paczka na progu drzwi, zalana popołudniowym słońcem. Podczas rozpakowywania w moim sercu z minuty na minutę rosła ekscytacja. Serio? To dla mnie? Na Walentynki? To musi być nieporozumienie, znając moje szczęście…

W pudełku znalazłam jeden z moich przedpotopowych swetrów i przez chwilę wpatrywałam się w niego zmieszana. Potem powoli moja pamięć zaczęła składać w całość dawno zapomniane szczegóły i wspomnienia.

Narodziny naszego syna... Nosiłam ten sweter na okrągło. Był luźny i wygodny nawet dla osoby w ciąży. Nagle doznałam olśnienia. To był dokładnie ten sweter, który miałam na sobie dziesięć lat temu, tego dnia, kiedy w ogromnym pośpiechu jechaliśmy do szpitala ze względu na intuicyjne przeczucia mojego męża – lekarza weterynarii, który twierdził, że ma doświadczenie w rozpoznawaniu symptomów. Lub przynajmniej podobieństw…

Ariel Proszek do prania
Proszek do prania Ariel
(199)

Proszek do prania Ariel zapewnia świetne efekty piorące i doskonałe usuwanie plam w 30°C.

Odkryj teraz!

I stało się to, co miało się stać (na szczęście nie według podręcznika weterynarii) – urodził się nasz syn, Soma, a sweter wylądował na dnie szafy. Zapomniany, latami czekał tam cichutko na swój wielki dzień. Ale co robi tutaj? Czy mąż mi go wysłał? Czy to jakiś znak? Czy wysłał go specjalnie z okazji Walentynek? Niewiarygodne! I jakie romantyczne!

Z radości przygotowałam dla męża kolację przy świecach i przyrządziłam jego ulubioną jagnięcinę. Potem zadzwoniłam do wszystkich przyjaciółek, gdyż naturalnie chciałam się pochwalić. I wierzyłam, że mam się czym pochwalić…

Jak się okazało, mój mąż nie miał bladego pojęcia, że są Walentynki. Ten szczególny fakt po prostu uszedł jego uwadze. Ale co tam! Mimo wszystko, było warto. :-)

Zanim to wszystko się wydarzyło myślałam, że umiejętność prania kolorowych ubrań w detergencie w płynie Ariel Color & Style jest „tylko” jedną z prac domowych, którą zna każda pani domu. Ale nie przypuszczałam, że moja wiedza na temat prania kolorowych ubrań przyniesie coś więcej niż „tylko” czystą, kolorową odzież każdego dnia.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Kompletnie nie zrozumiałam intencji autorki. Proszę wybaczyć, ale jak się ma piernik do wiatraka?

  • Zgłoś
Irbar

Irbar

Zgłoszone

Super to opisałaś, ale nie odniosłaś sukcesu w praniu, ba nawet w moczeniu problemów z drugą połówką. Jak by ten twój talent pisarski przełożyć na "plastykę" to podejrzewam, że nie ulepiłaś by innego MEN-a poprostu nie potrafisz.

  • Zgłoś

Proszę jakie romantyczne może być pranie

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej