Nie tylko Kevin! Najlepsze filmy na Święta.

Nie tylko Kevin! Najlepsze filmy na Święta.

Oglądanie telewizji nie jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny.


W Święta można jednak sobie trochę pofolgować! Przedstawiamy nasze propozycje na długi świąteczny wieczór z dobrym filmem dla całej rodziny.

"To właśnie miłość", reż. Richard Curtis

Ten film pokochały miliony! I nic dziwnego - jest niezwykle ciepły, świąteczny, a dzięki całemu kalejdoskopowi wątków każdy znajdzie coś w nim dla siebie! Czy premier Wielkiej Brytanii, który od pierwszego wejrzenia zakochuje się w młodej asystentce, może mieć coś wspólnego z kilkuletnim uczniem, który bezskutecznie próbuje zwrócić na siebie uwagę koleżanki? Sprawdźcie sami! Przezabawna opowieść dziejąca się - oczywiście - w okresie Bożego Narodzenia.

"The Holiday", reż. Nancy Meyers

Ta amerykańska komedia romantyczna to historia dwóch młodych kobiet, które zamieniły się domami na czas Bożego Narodzenia. Brzmi intrygująco? Świetną zabawę zapewni Wam gwiazdorska obsada, a w niej m.in. Cameron Diaz,Kate Winslet i - uwaga - ulubieniec wszystkich kobiet: Jude Law!

"The Family man", reż. Brett Ratner

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Jack Campbell odniósł ogromny sukces zawodowy i jest u szczytu swojej kariery, dla której poświęcił życie uczuciowe. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia budzi się u swojej byłej dziewczyny, którą zostawił wiele lat temu. Nie ma już luksusowego mieszkania, wysokiej pozycji i ogromnych pieniędzy. Ma za to dwójkę małych dzieci i pracę o niewielkich zarobkach. Jak się w tym odnajdzie i które życie wybierze? Piękny i ciepły film, który zmusi Was do odrobiny refleksji. W rolach głównych - Nicolas Cage i Tea Leoni.

"Listy do M.", reż. MitjaOkorn

Ten film to propozycja z naszego rodzimego podwórka. Pięć kobiet i pięciu mężczyzn w trakcie Świąt Bożego Narodzenia przekona się, że istnieją dwie rzeczy, przed którymi nie sposób uciec: miłość i Święta! W tej komedii romantycznej, która trzy lata temu stałą się bożonarodzeniowym kinowym  hitem, zobaczycie plejadę polskich gwiazd, m.in. Pawła Małaszyńskiego, Macieja Stuhra, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Romę Gąsiorowską i Agnieszkę Dygant.

"Kevin sam w domu", reż. Chris Columbus

Tego filmu nikomu nie trzeba przedstawiać! Ileż to razy zaśmiewaliśmy się na perypetiach 8-letniego Kevina, o którym rodzina w ferworze pakowania zapomniała zabrać na świąteczne ferie? To nic, że znamy na pamięć - przecież każdego roku w Święta Bożego Narodzenia chcemy jeszcze!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

A "Opowieść Wigilijna"? Gorąco polecam. U mnie w rodzinie ogląda się ją co roku w pierwszy dzień świąt. Taka tam tradycja :)

  • Zgłoś

"The Holiday" - gorąco polecam na święta. Świetna obsada. A "Listy do M." to jeden z moich ulubionych filmów na święta.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora