Jak zrobić zaproszenia na urodziny dla dzieci?

Jak zrobić zaproszenia na urodziny dla dzieci?

Zobacz jak w prosty sposób można samodzielnie wykonać piękne zaproszenia na urodziny dla Twojego dziecka i świetnie się przy tym bawić!


Urodziny dziecka to zawsze wyjątkowy czas, który chciałoby się celebrować w niezapomniany sposób. Uśmiech na twarzy malucha potrafi wynagrodzić całą włożoną w ten dzień pracę. Stąd też, podczas organizacji urodzinowego przyjęcia, warto na wszystko zwrócić baczną uwagę.
Pamiętam jak dziś: kiedy po raz pierwszy organizowałam urodziny mojego dziecka byłam bardzo zestresowana.

Jedno jest pewne: mali goście są znacznie bardziej wymagający od dorosłych uczestników imprezy

Zaliczyłam kilka potknięć i od tej pory zawsze staram się zwracać uwagę, nawet na takie drobiazgi jak zaproszenia! Wiele mam szuka gotowych wzorów w Internecie. Nie neguję tego rozwiązania, chociaż uważam, że warto wykorzystać w tym wypadku własną wyobraźnię. Postaram się pokazać jak w prosty sposób można samodzielnie wykonać piękne zaproszenia na urodziny dla Twojego dziecka i świetnie się przy tym bawić!

Zaangażuj całą rodzinę
Na samym początku zastanów się ile masz czasu – od tego będzie zależała forma stworzonych zaproszeń. Przemyśl także czy wolałabyś zaproszenia elektroniczne, czy też tradycyjne, papierowe. Wykonanie elektronicznych zaproszeń jest dużo, dużo łatwiejsze, ale czy da satysfakcję? Ja zdecydowałam się na prawdziwe wyzwanie i na trzecie urodziny mojego dziecka postanowiłam przygotować tradycyjne, papierowe zaproszenia.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Dobra rada: Na komputerze przygotuj treść zaproszeń. Będziesz mogła je potem szybko wkleić!

W zwykłej księgarni zaopatrzyłam się w sztywny papier kolorowy. Każdą z kartek przycinaliśmy z mężem mniej więcej do formatu zwykłych pocztówek i składaliśmy na pół. Następnie na wierzch każdej z nich przykleiliśmy zwinięte w rulonik paski kolorowego papieru – miały imitować świeczki urodzinowe (w zwijaniu dzielnie pomagał nam synek). Maczając paluszek w nietoksycznych farbkach plakatowych maluch (z moją drobną pomocą) odbijał swój odcisk nad każdym paskiem, tworząc oryginalne płomienie świeczek. Proste, ale jednocześnie piękne zaproszenia zajęły nam dosłownie godzinę pracy!

Stwórz sobie pamiątkę
Ręcznie robione zaproszenia są jedyne w swoim rodzaju. Dzięki swojej indywidualności stają się doskonałą pamiątką dla dziadków. Warto, korzystając z własnej wyobraźni, stworzyć coś prostego, ale pięknego. Koniecznie zaangażuj do pracy męża i dziecko – wspólna praca pomaga w budowaniu poczucia bezpieczeństwa malucha, rozwija kreatywność i samodyscyplinę. Wykorzystaj dostępne w domu materiały – za pomocą szklanki możecie wspólnie odrysować koła, które mogą w zaproszeniu posłużyć za tort. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni, aby uzyskać proste i piękne zaproszenia

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

bosyw

bosyw

Zgłoszone

zaangażowałam całą rodzinę do robienia zaproszeń i wszyscy byli tak zaaferowanie wyglądem wizualnym zaproszenia, że nikt z nas nie zwrócił uwagi na błąd w nr telefonu. Wydało się dopiero kilka dni po rozdaniu zaproszeń.

  • Zgłoś

Bardzo fajny pomysł żeby zrobić samodzielnie zaproszenia urodzinowe, chyba skorzystam z pomysłu robienia świeczek na takim zaproszeniu

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej