Jak zmienić plażowy ręcznik w planszę do gry w kółko i krzyżyk

Jak zmienić plażowy ręcznik w planszę do gry w kółko i krzyżyk

Na plaży zawsze jest co robić, ale w wyjątkowej sytuacji warto mieć pod ręką propozycję zabawy dla dzieci. Nasz pomysł na wykorzystanie plażowego ręcznika nie przyczyni się do jego zniszczenia w trakcie użytkowania, a po skończonej zabawie z łatwością go złożysz i schowasz do plażowej torby.


Nie polecamy: wiatraczki są śliczne, ale chęć zabawy nowym przedmiotem szybko znika. Twoje pociechy z pewnością docenią bardziej interesujące zajęcia dla dzieci.

Plan: do przygotowania plażowego ręcznika, który stanie się planszą do gry będziesz potrzebowała:

  • starego ręcznika
  • centymetra
  • nożyczek
  • igły z nitką
  • szpilek
  • wstążki
  • muszelek (jeden rodzaj muszelek, który będzie symbolizował kółko oraz drugi, który zastąpi krzyżyk)

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Krok pierwszy: zmierz ręcznik, a następnie przygotuj cztery kawałki wstążki, które powinny być krótsze od ręcznika o 15 cm (15 cm margines sprawi, że ręcznik będzie wyglądał niczym plansza do gry).

Krok drugi: szpilkami przymocuj do ręcznika poziomo oraz pionowo po dwie wstążki. Postaraj się przymocować wstążki maksymalnie na środku ręcznika i w miarę możliwości prosto. Następnie lekko przyszyj wstążki do ręcznika, co pozwoli Ci stworzyć kratę do gry.

Gra: wystarczy kilka muszelek, by rozpocząć zabawę. Przed rozpoczęciem gry warto ustalić, które muszelki reprezentują kółko, a które krzyżyk. Gracze na zmianę powinni ustawiać muszelki na planszy. Wygrywa osoba, która jako pierwsza ułoży w pionie, poziomie lub po skosie trzy muszelki.

Jak zrobić domek dla lalek?
Wskazówki, porady i zdjęcia pokazujące, jak można samodzielnie wykonać i udekorować domek dla lalek.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej