Jak stworzyć udany związek

Jak stworzyć udany związek?

Kluczem do udanego związku jest zachowanie jakiegoś marginesu dla siebie. Jeśli twój mąż ma zabawne hobby, którego nie podzielasz, pomyśl, że ono wzbogaca wasz związek a nie zwiększa dystans między wami.


Istnieje wiele sposobów urozmaicenia zwykłych, szarych dni. Aby zachować zdrowie umysłu i duszy, potrzebujemy czegoś, co pomoże nam wyjść poza codzienną rutynę. Możesz spędzać czas wolny razem z mężem, możecie rozwijać wspólne zainteresowania. Ale dlaczego nie pozwolisz, by miał własne hobby?

Mężczyźni mogą ładować akumulatory na wiele różnych sposobów – uprawiając sporty ekstremalne, pracując w ogrodzie lub spędzając godziny w szopie i klejąc modele. Najważniejsze, że twój partner regeneruje siły, odpręża się i relaksuje w sposób aktywny. Wiele kobiet manifestuje niezadowolenie, gdy ich mężowie próbują spędzić trochę czasu sami, ale w ten sposób zasłużone hobby zmienia się w polowanie na czarownice.

Dlaczego nie możesz być dumna ze swojego męża, który próbuje swych sił w czymś nowym i czuje się szczęśliwy? Ciesz się jego szczęściem i zachowuj tak, jakbyś chciała, żeby on się zachował wobec ciebie! To zawsze dobrze wpływa na związek, a poza tym możesz poznać swojego męża z innej strony. Doceń jego rozwój osobisty! Jeżeli pozwolisz, by twój partner miał czas dla siebie, wróci do ciebie szczęśliwy, a czas spędzony wspólnie będzie bardziej cenny.

Do jakiego stopnia powinnam tolerować jego hobby? Oczywiście powinnaś protestować, gdy jego hobby zmienia się w obsesję, a on spędza dużo więcej czasu z dala od domu i widujesz się z nim równie rzadko, jak gdyby pracował za granicą. Na pewno nie ma sensu atakować go ze złością. Zamiast tego przedstaw mu fakty – jeżeli jest nadmiernie zaangażowany w swoje hobby, nie jest to dobre ani dla ciebie, ani dla waszej rodziny.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.