Gry i zabawy rodzinne

Gry i zabawy rodzinne

Gry i zabawy rodzinne to doskonały sposób na utrzymanie formy bez męczących sesji na siłowni.


Ćwiczenia podczas weekendów to wspaniały sposób na budowanie więzi ze znajomymi lub spędzanie czasu z rodziną. Niech ta forma rekreacji stanie się stałym punktem Waszych spotkań.

1. Palant
Jego zasady są prostsze niż zasady gry w baseball czy krykieta, wystarczy tylko umieścić cztery lub pięć baz na planie koła, następnie podzielić wszystkich na dwie drużyny, które na przemian odbijają kijem piłkę i dążą do uzyskania bazy. Odbijaj kijem piłkę i biegnij od bazy do bazy, tak aby gracze drużyny atakującej nie wykluczyli Cię z gry lub nie wybili piłki do następnej bazy przed Tobą. Mniej sprawni fizycznie gracze mogą biegać od bazy do bazy, a ci bardziej wysportowani mogą próbować zdobyć bazę. Tak czy inaczej zdobędziecie punkty i sporą dawkę ruchu.

2. Siatkówka
W parku, między drzewami, na wysokości głowy rozwieście siatkę, podzielcie się na dwie drużyny i rękoma odbijajcie piłkę między sobą. Po każdej stronie siatki piłkę można odbić tylko trzy razy, dlatego nie należy odbijać jej za mocno. Jeśli upadnie na ziemię, drużyna traci punkt.

3. Zwariowane wyścigi
Dziecięce zabawy to znakomity sposób na utrzymanie dobrej kondycji. Podziel wszystkich na dwie drużyny i konkurujcie ze sobą na przykład w: przechodzeniu przez obręcze czy podawaniu sobie piłki nad głowami lub pomiędzy nogami, a kiedy bawicie się w domu, za pomocą kija od szczotki pokonujcie slalom, prowadząc ściereczkę do kurzu pomiędzy przeszkodami – to trudniejsze, niż myślisz!

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

4. Badminton w ogrodzie
Nawet niedrogie zestawy do gry w badmintona składające się z rakietek i lotki oraz prosta siatka mogą dostarczyć Wam dużej dawki ruchu. Ta prosta gra jest bardzo uniwersalna, można w nią grać praktycznie wszędzie i z każdym, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

5. Poszukiwanie skarbów na czas
Trzymaj formę dzięki zabawie! Bawcie się wspólnie w poszukiwanie skarbów, niech każdy w określonym czasie biegając szuka ukrytych skarbów oraz przedmiotów.

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Wybierz gry i zabawy rodzinne, które wszystkim sprawią frajdę, nawet jeśli ktoś z zaproszonych gości się nie pojawi.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

poprosze darmowe probki

  • Zgłoś
ewa12

ewa12

Zgłoszone

stare, a zarazem na czasie zabawy ;) na brak pogody polecam; scrabble, państwa i miasta, rebusy świetna zabawa dla calej rodziny ;)

  • Zgłoś

w złą pogodę można zagrać w karty, dla młodszych dzieci fajną grą jest "Piotruś" a z odrobinę starszymi można zagrać w karty memo

  • Zgłoś
iza86

iza86

Zgłoszone

z gier planszowych polecam chińczyka, moje dziecko uwielbia grać w domino.

  • Zgłoś
Focia

Focia

Zgłoszone

Badminton wygrywa. całymi godzinami z mężem potrafiliśmy odbijać i bić rekordy;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej