Domowe gry i zabawy dla dzieci

Gry i zabawy dla dzieci

Odryj ciekawe pomysły zabawy aby spędzić miło czas z Twoimi dziećmi. Stań się kreatywna I ciesz się  z czasu spędzonego z dziećmi w domowym zaciszu.


Czasem miło jest zostać w domu z dziećmi i spędzić z nimi udane popołudnie. Poznaj nasze pomysły na wspólny relaks i zabawy z rodziną.

Przebieranki

Zabawa w przebieranki, to znakomity sposób na pobudzenie kreatywności zarówno dzieci, jak i rodziców. Z pewnością nie uda Ci się wcisnąć w dziecięce ubrania, za to Twoje pociechy chętnie przymierzą stroje dla dorosłych. Możecie wspólnie odegrać znane sceny z filmów Disney’a, co zaowocuje bogatym materiałem do rodzinnego albumu.

Ozdabianie

Jeżeli ściany w Twoim domu są pomalowane zmywalną farbą, z powodzeniem możesz pozwolić dzieciom udekorować jedną z nich w dowolny sposób. Niech przykleją na ścianie swoje ulubione zdjęcia, rysunki lub co tylko podpowie im wyobraźnia. Możecie także razem ustalić motyw przewodni zabawy i zgodnie z nim wykonać dekoracje na ścianie. Wasze artystyczne poczynania z pewnością zainicjują niejedną, ciekawą dyskusję.

Namiot lub kryjówka z koca

Przygotowanie kryjówki z koca to doskonała zabawa, która jest na topie od wielu pokoleń. Do budowy takiej kryjówki możecie użyć także prześcieradeł, poduszek, kartonowych pudełek lub wszystkiego, co ułatwi Wam pracę. Rodzice mogą przyłączyć się do zabawy i opowiedzieć dzieciom bajkę na dobranoc w zacisznej, przytulnej fortecy.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Album ze zdjęciami

Przygotuj wygodne miejsce, w którym wspólnie z dziećmi będziesz mogła powkładać zdjęcia do rodzinnego albumu. Dzieci nie tylko będą czymś zajęte, ale również zgromadzą w ten sposób cenne wspomnienia, do których będą chętnie wracać po latach.

Wspólne gotowanie z dziećmi

Pozwól dzieciom przygotowywać posiłki, dzięki czemu nabiorą wiary w swoje umiejętności kulinarne. Możliwość decydowania o produktach, które trafią na ich talerz, to skuteczna broń w walce z niejadkami. Dzieci uczestniczące w procesie gotowania spałaszują posiłek ze smakiem.

Łamigłówki matematyczne

Gry dla dzieci wcale nie muszą kojarzyć się z piłką lub konsolą. Mogą również pobudzać szare komórki do działania. Wymyślaj gry, które stymulują kreatywne myślenie, co korzystnie wpłynie również na wyniki w nauce. Zadania matematyczne to idealne gry dla chłopców.

Dzień spędzony z dziećmi na grach i zabawach stymuluje ich kreatywność, pobudza wyobraźnię oraz stwarza możliwość wspólnego przeżywania wspaniałych chwil i prostych przyjemności, nie mówiąc już o tworzeniu cudownych wspomnień i umacnianiu Waszych więzi.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Daria

Daria

Zgłoszone

Ja mam małą córeczkę i nam brakuje pomysłów na zabawę więc chętnie skorzystamy :)

  • Zgłoś

mój maluch uwielbia rysować więc tworzymy razem wspólne arcydzieła

  • Zgłoś

Super pomysły! Ozdobić można nie tylko ścianę ale również kubek dla mamy, doniczkę czy zwykły słoik :-)

  • Zgłoś

Najważniejsze, by spędzać czas z dzieckiem. Sposobów jest mnóstwo, tylko niekiedy czasu brakuje..

  • Zgłoś

CIEKAWE CHĘTNIE SKORZYSTAM

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej