Gdzie na weekend majowy

Gdzie na weekend majowy?

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują odrobiny wytchnienia i relaksu: majowy weekend nadchodzi!


Niecałe dwa tygodnie po wielkanocnej rozpuście, jeden dzień urlopu zapewni nam aż cztery dni laby. To świetna okazja, aby oderwać się od codziennych trosk, odpocząć na świeżym powietrzu i naładować energią na kolejne dni. Jeśli szukasz inspiracji na spędzenie majówki w niebanalny sposób, mamy dla Ciebie kilka pomysłów na weekend majowy!

Zwiedzaj Polskę!
Choć biura podróży prześcigają się w kuszeniu propozycjami zagranicznych wyjazdów, a Polacy coraz chętniej spędzają wolny czas we Włoszech, Hiszpanii czy Egipcie, warto pamiętać o tym, że wcale nie musisz wybierać się daleko, aby poznać piękne i ciekawe miejsca! Polska obfituje w zabytki i urokliwe miejsca. Długi majowy weekend w Kazimierzu Dolnym czy Sandomierzu może okazać się rozsądną i tańszą alternatywą dla kilku dni spędzonych w Toskanii. Te malownicze miasteczka gwarantują odprężenie i odpoczynek od zgiełku wielkiego miasta, a liczne zabytki i niepowtarzalny klimat z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zwiedzania i historii. Wielbicielom bliskiego kontaktu z naturą proponujemy natomiast wypad do ostoi polskich żubrów, czyli Puszczy Białowieskiej, gdzie można zobaczyć drzewa o imponujących i niespotykanych nigdzie indziej w Polsce wymiarach.

Muzeum nie musi być nudne!
Większości z nas wizyty w muzeum kojarzą się ze szkolnymi wycieczkami, powagą i niezbyt atrakcyjną formą zwiedzania. Najwyższy czas to zmienić! Wycieczka do niedalekiego muzeum naprawdę może być dobrą i rozwijającą zabawą! Trzeba tylko znaleźć odpowiednie miejsce. Obecnie w Polsce powstaje coraz więcej interesujących miejsc! W Łowiczu znajdziemy Muzeum Guzika, w którego zbiorach znajdują się guziki z różnych epok, w Gwizdałach możemy odwiedzić Muzeum Gwizdka, w Lubomierzu – Muzeum Kargula i Pawlaka, w Orzechówce – Muzeum Siekier, Toporów i Maczug, a w Bydgoszczy podczas wizyty w muzeum poznamy... historię mydła i brudu! To świetny pomysł na weekend majowy dla całej rodziny, która pozwoli przełamać stereotyp nudnej wycieczki do muzeum i stanie się przyjemną lekcją historii.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Podróż po winnicach
Jak pokazują badania wino od kilku lat konsekwentnie podbija serca i kubki smakowe Polaków. Miłośnicy gronowego trunku z pewnością nie będą się nudzić podczas wyprawy szlakiem winnic! Aby w nią wyruszyć nie musimy wcale wyjeżdżać do Francji czy Włoch! Na Ziemi Lubuskiej znajdziemy Szlak Wina i Miodu, gdzie na trasie liczącej około 200 km znajduje się 14 przystanków, gdzie można się przespać, napić boskiego trunku i posmakować pszczelarskich wyrobów, a przede wszystkim poznać szeroko pojętą kulturę winiarską i zgłębić jej historię. Wielbiciele wina mogą również wybrać się do Małopolski, gdzie na trasie Małopolskiego Przełomu Wisły znajdują się aż 32 winnice.

Przeczytaj również:

Gry i zabawy dla dzieci w domu
„Kwiecień-plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata” – to popularne polskie przysłowie dobrze oddaje kapryśny...

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.