Ekologiczna choinka z papieru

Ekologiczna choinka z papieru

Gdyby spytać dzieci, co najbardziej lubią podczas świąt Bożego Narodzenia, zaraz po prezentach z pewnością wymienią ubieranie choinki.


Pomyśl, ile frajdy sprawisz dzieciom, proponując im wykonanie ich własnej choinki ze ścinków papieru do pakowania prezentów.
Nie polecamy: Bez względu na to, czy jest to świerk, sosna, czy też tworzywo sztuczne, typowych drzewek na rynku jest bez liku. Zachęcamy, abyś tym razem sięgnęła po coś zupełnie innego i niekoniecznie „zielonego”.Plan: Nasza choinka jest przyjazna dla środowiska i bardzo łatwa do wykonania. Do zrobienia drzewka będziesz potrzebowała kilku rulonów ze ścinków papieru do pakowania. Im większa różnorodność wzorów, tym lepiej. Przygotuj również:

  • nożyczki
  • dwustronną taśmę
  • duży, biały karton
Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie
Krok pierwszy: Z papierów o różnych wzorach wytnij 12 do 16 pasków o szerokości ok. 12 cm. Każdy pasek powinien być o 2 cm krótszy od poprzedniego, co pozwoli stworzyć regularny kształt drzewka. Oznacza to, że drugi pasek papieru powinien być o 1 cm krótszy z każdej strony od pierwszego paska, a trzeci pasek powinien być krótszy o 1 cm z każdej strony od drugiego paska itd.

Krok drugi: Odpowiednio przygotowane paski papieru do pakownia sklej w ruloniki przy użyciu taśmy dwustronnej. Ruloniki powinny mieć podobną średnicę.Krok trzeci: Następnie z innego arkusza papieru do prezentów wytnij prostokąt, który posłuży jako podstawa do przyklejana choinki. Za pomocą dwustronnej taśmy przyklej prostokąt do dolnej części kartonu. Zgodnie z następującą zasadą: najdłuższy rulonik na dole, a najkrótszy na górze przymocuj ruloniki papieru do kartonu. Dwustronna taśma łatwo i solidnie pozwoli Ci przykleić ruloniki papieru do kartonu. Zostaw odrobinę miejsca na czubku choinki na gwiazdę.
Krok czwarty: Do zwieńczenia świątecznego drzewka brakuje już tylko gwiazdy na czubku, dlatego też wytnij ją ze ścinków papieru i umieść na właściwym miejscu.Po: Gotowe! Piękna choinka jest gotowa do powieszenia. Twój dom zyska wyjątkowo oryginalny świąteczny akcent. Teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o prezentach...

Przeczytaj również:

Jak zrobić opakowanie na prezent?
Zrób piękną torbę na upominki z dowolnie wybranego papieru, który będzie świetnie...

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Doskonały pomysł tym bardziej jak konieczność jest rezygnacji z choinki prawdziwej bądź sztucznej ponieważ dzieci alergiki... Doskonały pomysł

  • Zgłoś

Super chyba wykorzystam to do przystrojenia pokoju dzieci ��

  • Zgłoś

super pomysł, prosty i efektowny

  • Zgłoś
Kajsza

Kajsza

Zgłoszone

Świetny efekt. Szkoda, że wcześniej nie widziałam tego artykułu.

  • Zgłoś

Świetny pomysł dla rodzin z małymi dziećmi! :)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora