Aktywna Wielkanoc!

Aktywna Wielkanoc!

Śniadanie Wielkanocne wraz z całą kulturową otoczką, która mu towarzyszy, to jeden z najważniejszych elementów polskiej tradycji. Rodzinne jedzenie barszczu, białej kiełbasy, jajek i rozmaitości innych swojskich specjałów co roku łączy Polaków i nie pozwala zapomnieć jak wspaniale rozwinięta jest nasza kultura biesiadowania. Pamiętajmy jednak, że kultura to żywy organizm. Czemu odrobiny ruchu nie uczynić częścią polskiej tradycji, lub chociaż własnym, rodzinnym zwyczajem po obfitym śniadaniu?


Wielkanoc – czas aktywnego relaksu
W zabieganym świecie coraz trudniej znaleźć czas na rodzinną wycieczkę, tę dalszą lub tę choćby najbliższą, taką jak krótki spacer. Warto wykorzystać Święta Wielkanocne i namówić najbliższych na odrobinę ruchu na świeżym powietrzu. Bez względu na pogodę, która o tej porze roku bywa kapryśna, można znaleźć wspaniałe miejsca i oryginalne sposoby na aktywny relaks w gronie tych, których najbardziej kochamy.

W parku nie musi być nudno
Kiedy z wielkanocnego stołu znikną już wszystkie potrawy, warto pomyśleć co zrobić z drugą połową dnia. My proponujemy scenariusz najprostszy z możliwych – wizytę w parku. „Czy może być coś nudniejszego niż powolny spacer?” – spytają być może najmłodsi członkowie rodziny. Łatwo przygotować się na taki obrót sprawy. Spacer wcale nie musi oznaczać bowiem... chodzenia. Czemu nie zabrać rolek? Niezbyt tłoczne w tym szczególnym dniu alejki parkowe mogą być wspaniałymi trasami do jazdy. Rozrywka jest przednia, a kalorie ze śniadania znikają w mgnieniu oka.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

A jeśli pogoda nie dopisuje?
Święta Wielkanocne mają to do siebie, że wczesnowiosenna aura może nas zaskoczyć nawet śniegiem. Co wtedy? Nie, wcale nie trzeba zostawać w domu. Czemu nie skorzystać z coraz popularniejszych w naszym kraju ścianek wspinaczkowych? Różne poziomy trudności, profesjonalne zabezpieczenia i fachowi instruktorzy sprawiają, że bez względu na płeć i wiek bawić może się każdy. Warto spróbować swoich sił, rozwinąć się fizycznie, a latem... wybrać się na prawdziwą wspinaczkę skałkową!

Pomysłów na aktywną Wielkanoc jest mnóstwo. Najważniejsze są dobre chęci!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

u nas jest narazie jest ładna pogoda moze i na wielkanoc bedzie ladnie:)ja raczej po takim maglu przed swiatami nie bede nigdzie sie ruszala

  • Zgłoś
naina

naina

Zgłoszone

Chętnie spędziłam bym Święta aktywnie. Miałam w planach wycieczkę rowerową ale przy takiej pogodzie jak jest za oknem mogę co najwyżej ulepić sobie bałwana:)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.