5 prostych pomysłów

5 prostych pomysłów na wielkanocne zabawy dla dzieci

Poznaj sposoby na zorganizowanie ciekawych zajęć dla swoich dzieci podczas wielkanocnego śniadania oraz innych świąt. Dni wolne od zajęć szkolnych zajmują około jednej czwartej roku, dlatego zorganizowanie zajęć dla dzieci może być wtedy nie lada wyzwaniem


Zamiana gier
Popytaj wśród rodziny oraz kolegów dzieci, czy zechcą wymienić się grami i zabawkami, dzięki czemu Twoje pociechy będą miały interesujące zajęcia w czasie, kiedy nie będziesz mogła się z nimi pobawić.

Wzory do naśladowania
Kogo podziwia Twoje dziecko? Dyskretnie zaproś starszego kuzyna do pomocy w opiece nad swoimi dziećmi, a potem znajdź sposób, by zrewanżować się za wyświadczoną przysługę. Możesz także zaprosić przyjaciela swojego dziecka, aby wzajemnie nauczyli się czegoś, w czym są wyjątkowo dobre. To może być gimnastyka, piłka nożna lub rysowanie komiksów. Każde ciekawe zajęcie będzie dobre dla dzieci, a Ty unikniesz ich ciągłego narzekania na nudę.

Samodzielnie przygotowane podarunki
To może dość staromodny pomysł, ale dzieci uwielbiają tworzyć różne przedmioty, wykorzystując swoje umiejętności. Zetrzyj na tarce różnokolorowe mydła, a następnie podgrzewaj je z odrobiną wody przez 15 sekund w mikrofalówce (można to wykonać tylko pod nadzorem osoby dorosłej). Po ostudzeniu masy pozwól dzieciom wykazać się kreatywnością i samodzielnie wykonać piękne mydełka. Możesz również przygotować stare ramy do obrazów i pozwolić dzieciom oprawić w nie własnoręcznie namalowany obrazek.

Zabawy na deszczowe dni
Jeżeli pogoda za oknem nie napawa optymizmem, istnieje wiele zajęć, które możesz przygotować dla dzieci w domu, począwszy od rysowania portretów, po zabawy w gotowanie. Możesz też wykorzystać jeden z 5 pomysłów na zabawy podczas wakacji, na których pogoda Wam nie dopisała.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Czas spędzony wspólnie z dziećmi
Jeżeli ciągle starasz się zorganizować zajęcia, które zaciekawią zarówno Twoje najmłodsze dzieci, jak i nastolatków, dobrym rozwiązaniem może być się wspólna piesza wycieczka.

Oszczędność czasu
Jeżeli wzywają Cię obowiązki domowe, a Twoje dzieci spędzają ferie w domu, zaplanuj ich wykonanie po godzinie 15:00. Od rana, kiedy zarówno Ty, jak i dzieci jesteście pełni energii, przygotuj dla Was wspólne, ciekawe zajęcia, a po obiedzie dzieci będą wystarczająco zmęczone, by pozwolić Ci spokojnie zająć się domowymi obowiązkami.

Podaj dalej – stań się inspiracją dla innych
Nie ma nic lepszego niż nauka przez zabawę! Poznaj 5 inspirujących pomysłów na wspólne zabawy z dziećmi podczas dni wolnych.

Jak ozdobić jajka wielkanocne
Jajko to symbol życia, a pięknie zdobione są symbolem odradzającego się życia. Dlatego nie powinno ich zabraknąć w Wielkanocnym koszyku i na Wielkanocnym stole.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

ja również nic nie dostałam...a zamawiałam

  • Zgłoś

Ja też nie dostałam pakietu startowego a to każdy dostaje, nie wiedziałam....

  • Zgłoś

tak sobie patrzę na fotki kazdy dostaje pakiet startowy i nie rozumiem dlaczego ja nie dostałem proszę jak cos wytłumaczyc mi

  • Zgłoś

ciekawy artykuł na pewno pomocny wielu mamom:)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.