Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Aktywny wypoczynek nad wodą

Aktywny wypoczynek nad wodą

0
Sporty wodne i aktywny wypoczynek nad wodą to najlepszy sposób na odrobinę ochłody i orzeźwienia w upalne letnie dni! Możesz na przykład wybrać się razem z dziećmi do aquaparku, popływać w morzu lub jeziorze albo wypożyczyć kajak, rower wodny czy łódkę i wybrać się na wycieczkę po okolicy!
Spływy kajakowe
Najpopularniejszy i zarazem najatrakcyjniejszy szlak wodny w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich biegnie wzdłuż rzeki Krutyni. Zaczyna się w malowniczej wsi Sorkwity, położonej około 50 km na wschód od Olsztyna, i prowadzi przez jezioro Bełdany aż do Rucianego-Nidy. Niektórzy uważają Krutynię za najbardziej malowniczą rzekę na północy kraju i zarazem jedną z najczystszych w Polsce. Wije się na obszarze obejmującym ponad 100 km lasów, rezerwatów przyrody, łąk i bagien. W okresie wakacyjnym – od czerwca do sierpnia – w Olsztynie organizowane są regularne spływy kajakowe i wycieczki, z których zdecydowanie warto skorzystać.

Jeśli jesteś zwolenniczką mocniejszych wrażeń, postaw na rafting i wybierz się z całą rodziną na spływ przełomem Dunajca w Pieninach. Rzeka płynie od Jeziora Czorsztyńskiego na zachód, pomiędzy stromymi klifami – niektóre z nich mają ponad 300 metrów wysokości! W jednym miejscu trasa wiedzie przez wąski przesmyk o szerokości 12 metrów, a Dunajec w mgnieniu oka zmienia się z leniwej, majestatycznej i głębokiej rzeki w wartki, płytki i nieprzewidywalny potok górski. Jeśli lubisz wyzwania i dreszczyk emocji, to doskonały pomysł na wakacyjną wycieczkę!

Windsurfing i kitesurfing
W czasie wakacji wielbiciele windsurfingu i kitesurfingu zwykle wybierają podobne miejsca, co amatorzy żeglarstwa. Najczęściej udają się nad Bałtyk, do popularnych miejscowości turystycznych. Jednak prawdziwym rajem dla miłośników tych sportów jest Hel i Zatoka Gdańska pomiędzy Władysławowem a Chałupami. Silny wiatr i zmienne prądy morskie nieustannie rzeźbią i zmieniają kształt Półwyspu Helskiego. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich z pewnością jest popularna, ale nigdzie nie znajdziesz drugiego tak wyjątkowego miejsca jak Hel!

Jeziora Pogorie (Pojezierze Dąbrowskie) To zespół 4 zbiorników wodnych w Dąbrowie Górniczej. Dzięki czystej wodzie i rozległym terenom zielonym są one ostoją wielu roślin i zwierząt, w tym gatunków chronionych. To istny raj dla wędkarzy i miłośników przyrody, obfitujący w liczne obiekty sportowe, które oferują wiele atrakcji i możliwość wypożyczenia sprzętu. W pobliżu znajduje się Park Zielona, w którym oprócz atrakcji wodnych można znaleźć wiele szlaków turystycznych – zarówno pieszych, jak i rowerowych. To również doskonałe miejsce na relaks nad wodą, przyciągające turystów z całej Polski. Do dyspozycji odwiedzających są dwie rozległe plaże publiczne – przy jeziorach Pogoria I i Pogoria III, natomiast jeziora Pogoria IV i Pogoria III mają swoje dzikie plaże. Żeglarstwo: Jeziora Pogorie to świetna alternatywa dla wszystkich miłośników żeglarstwa. Znajduje się tu bowiem wiele przystani oraz klubów jachtowych (jezioro Pogoria I i III – kolonia Piekło oraz Pogoria IV – dzielnica Ratanice). Sporty wodne: Na linii brzegowej jezior Pogoria I i III dostępne są liczne wypożyczalnie kajaków, rowerów i sprzętów wodnych.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie