Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

5 pomysłów na świętowanie Dnia Kobiet

5 pomysłów na świętowanie Dnia Kobiet

0
Kiedyś wystarczyły rajstopy i goździki. Dzisiaj sposoby na świętowanie dnia kobiet to drogie prezenty albo romantyczne kolacje. Kobiety chcą być zaskakiwane, a mężczyźni zachodzą w głowę jak zaskoczyć. A przecież wcale nie o to chodzi w celebrowaniu tego święta. W dzisiejszych czasach największym bezcennym dobrem jest czas – czas dla siebie.
Dzień kobiet to nasz dzień. Dzień, w którym każda z nas może poczuć się wyjątkowa bez adoracji ze strony płci przeciwnej – po prostu sama ze sobą. Nie uzależniaj swoich planów od tego, co może zafundować ci partner albo przyjaciel. Jeśli jesteś w związku, możesz założyć, że partner szykuje dla ciebie jakąś niespodziankę, dlatego rezygnujesz z innych planów, aby nie wchodzić mu w drogę i nie zepsuć efektu. Nie rób tego. Romantyczną kolację możecie zjeść każdego innego dnia. A w tym pozwól sobie na zupełną swobodę. Liczysz się tylko ty.

1. Umów się na dziewczyński wieczór
Możecie iść na drinka, na którego wcześniej nie znalazłyście czasu, do kina na film, na który nie znalazłybyście wspólnej okazji albo spotkać się w domu i porozmawiać. Dzień kobiet powinno się świętować razem z kobietami.

2. Zrób sobie domowe spa
Na pewno każda z was już przeszła przez etap „wrócę do domu i zrobię sobie wieczór pielęgnacji”, ale ostatecznie wygrały pilniejsze sprawy do zrobienia „na teraz”. W piątek 8 marca tak nie będzie – dzień wcześniej zrób potrzebne zakupy – olejki, maseczki, świecę do aromaterapii. Jeśli masz pod ręką partnera – niech zrobi ci masaż. A Ty ciesz się relaksem i spokojem tego dnia. To co uzyskasz zostanie Ci na dłużej – ten czas liczy się najbardziej.

3. Jedz wszystko co tylko chcesz i w ogóle się nie przejmuj
Dyscyplinowanie kobiet co do wagi i społecznie wymaganej figury to norma na co dzień. Czy walczymy z tym czy nie, odmawiamy sobie jedzeniowych przyjemności z różnych względów. Tego dnia pozwól sobie na więcej. Albo pozwól sobie na wszystko, na co masz ochotę. Lody, gofry, czekolada, pizza (idealnie pasuje do serialu oglądanego pod kocykiem).

4. Walcz o swoje prawa.
Dzień kobiet to najlepszy dzień, aby przypomnieć o tym, że nadal nie mamy podstawowych praw: dobrej opieki okołoporodowej, edukacji seksualnej, równej płacy, możliwości awansu, dostępu do żłobków i przedszkoli. W wielu miastach w Polsce odbywają się demonstracje i marsze mające przypomnieć o tym, co naprawdę ważne. Nawet jeśli na co dzień nie uważasz się za osobę zaangażować politycznie, nie określasz się jako feministka, na pewno zależy ci na godnym życiu i szacunku. Zamanifestuj to w tym szczególnym dniu.

5. Kup sobie kwiaty!
Najpiękniejsze kwiaty to właśnie te, które kupujesz sama dla siebie. Nie chcesz robić tego bez okazji? To masz wspaniałą okazję!

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie – jesteście najlepsze!!!
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie