Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

5 pomysłów na niezapomniane rodzinne spotkanie

5 pomysłów na niezapomniane rodzinne spotkanie

0
Od kameralnego przyjęcia w ogrodzie po wielki piknik w parku – zobacz, jak zorganizować udane letnie spotkanie z rodziną.
Najszczęśliwsze chwile zwykle spędzamy z dziećmi i członkami rodziny. Jednak współczesne tempo życia, praca i inne zobowiązania sprawiają, że mimo najszczerszych chęci rzadko znajdujemy czas na rodzinne spotkania międzypokoleniowe, zwłaszcza gdy dzieli nas duża odległość.

Rozwiązanie? Zorganizuj zjazd rodzinny. To wspaniała okazja do spędzenia czasu z rzadziej widywanymi krewnymi, nadrobienia rodzinnych zaległości i dobrej zabawy. A my podpowiemy Ci, co zrobić, by takie spotkanie było wyjątkowo udane:

1.    Wyjazd na wspólny weekend
Jeśli rodzina jest rozrzucona po całym kraju, najlepiej spotkać się w połowie drogi. Wynajmij dla wszystkich duży dom na wsi, albo znajdź hotel z pokojami na każdą kieszeń. Aby uniknąć nieporozumień, zbierz od zaproszonych składkę na wspólne wydatki, sprawdź dostępne rozrywki i zaplanuj czas (doskonałym pomysłem jest wspólny spacer na popołudniową herbatę). Przedstaw wszystkim dostępne możliwości, aby każdy mógł skorzystać z tego, co go interesuje. Jeśli będziesz miała do dyspozycji dużą salę, wynajmij projektor, przynieś kilka filmów i przygotuj popcorn – prywatne kino na pewno zainteresuje całą rodzinę.
 
2.    Zaproś rodzinę na grilla
Zorganizowanie przyjęcia dla dużego grona to spore wyzwanie, dlatego ułatw sobie życie i zaproś rodzinę na potrawy z grilla, przy których każdy będzie mógł Ci pomóc. Żeby powiększyć przestrzeń roboczą, możesz pożyczyć dodatkowe urządzenie od sąsiadów – w ten sposób na jednym grillu przygotujesz mięso, a na drugim warzywa. Każdy może przynieść to, co lubi, aby przyrządzić ulubionego burgera, taco czy hot doga. Możesz także otworzyć bufet z lodami i przygotować różne dodatki oraz posypki. Nie zapomnij o płynie do mycia naczyń Fairy Original, aby ułatwić sobie zmywanie – Fairy doskonale usuwa tłuszcz i zaschnięte resztki jedzenia. 

WSKAZÓWKA: Udekoruj taras lampkami, poduchami i dywanikami, a poza tym poproś gości o podanie ulubionych piosenek, które puścisz na Waszym spotkaniu. Możesz nawet przygotować płytę CD i rozdać wszystkim na pamiątkę!

3.    Rodzinny kemping
Jeśli masz duży ogród lub Twój sąsiad dysponuje odpowiednim terenem, możesz zorganizować rodzinny kemping. Przygotuj kilka ciekawych gier plenerowych, takich jak poszukiwanie skarbów lub tor przeszkód, a do jedzenia wybierz potrawy, które można łatwo przenieść i podzielić – np. zupę czy sałatki. Zabierz też pianki do pieczenia nad ogniskiem, a jeśli zaprosiłaś kogoś muzykalnego – poproś, żeby przyniósł gitarę.

4.    Zorganizuj swój własny festyn
Prywatny festyn w ogrodzie to niedrogi i ciekawy sposób na spędzenie popołudnia z rodziną. Udekoruj ogrodzenie i rośliny ogrodowe, a członków rodziny podziel na grupy i poproś o zorganizowanie zabaw plenerowych, takich jak rzucanie obręczami, wyścigi w workach, bieg z jajkiem lub rzucanie woreczkami z grochem do celu. Najmłodsi mogą przygotować przedstawienie kukiełkowe, a starsi krewni chętnie wezmą udział w konkursie na pieczenie ciast, które później będzie można zjeść!

5.    Piknik w parku
Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy lub masz za mały ogród, latem możesz również zorganizować piknik w parku. Poproś każdego członka rodziny, aby przyniósł jedną zimną potrawę, którą będzie mógł się podzielić. Mogą to być kanapki, słodkie wypieki, owoce, placki i dania w cieście. Rozłóż koce pod drzewem dającym duży cień, a dla starszych gości przynieś składane krzesła. Będziecie się świetnie bawić – zapakuj bańki mydlane dla najmłodszych oraz piłki do rodzinnej gry.

Urządziłaś ostatnio rodzinne spotkanie? Podziel się z nami swoją opinią w polu komentarza poniżej.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie