Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Udane zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego

udane-zdjecia-z-rozpoczecia-roku-szkolnego
0
Każdy chce uwiecznić ważne dni w swoim życiu, a odrobina kreatywności umożliwi nam jeszcze bardziej wyjątkową oprawę cennych wspomnień!

Dzieci mają starannie uczesane włosy, spakowane tornistry, a ich strój galowy olśniewa czystością (dzięki kapsułkom Ariel 3-w-1), które wykonały całą, ciężka pracę i skutecznie usunęły zabrudzenia) – a poza tym dzieci są podekscytowane na myśl o spotkaniu z nowym nauczycielem, jak również kolegami! Z pewnością chcesz uwiecznić ten dzień, a uchwycenie roześmianych dziecięcych buzi w szkolnym progu jest absolutnie obowiązkowe, chociaż istnieje również wiele innych kreatywnych sposobów na udane ujęcia naszych milusińskich:

1.Postaw na naturalność

Każdy uwielbia pozować do zdjęć, ale postaraj się także sfotografować moment, w którym dzieci przekraczają szkolny próg. Zrób zdjęcie, gdy stoją w parach i rozmawiają z kolegami, sznurują buty, śmieją się, dokazują czy biegają po kałużach. Gdy dotrzecie już do szkoły, spróbuj uchwycić moment serdecznego powitania, które zgotowali Twoim dzieciom szkolni koledzy. 

2.Zrób zdjęcie ulubionych miejsca dzieci

Każde dziecko ma swoje ulubione zajęcia, zainteresowania lub książkę, dlatego też, warto je sfotografować. Jeżeli jesteś mamą małego mola książkowego, zrób mu zdjęcie w otoczeniu książek. Jeżeli natomiast w domu rośnie Ci mały naukowiec, do zdjęcia przygotuj gogle laboratoryjne oraz kilka próbówek. Gdy natomiast Twoje dzieci pragną zostać gwiazdami sportu, zrób im zdjęcie w stroju do WF-u, najlepiej z piłką, którą trzymają pod pachą. 

3.Wykaż się kreatywnością, czyli pomysły na ozdobienie ramki do zdjęć

Kup ramkę do zdjęć i wspólnie z dziećmi udekorujcie ją przy wykorzystaniu dowolnej techniki. Zaangażuj dzieci w ulubione zajęcia, które są związane ze szkołą oraz te, które się z nią kojarzą, a następnie zrób zdjęcie dzieci i dołącz je do Waszej galerii prac!

4.Przed i po

Zrób dzieciom zdjęcie rano zanim jeszcze pójdą do szkoły – w czystych i pachnących ubraniach, z wpuszczoną w spodnie koszulą, podciągniętymi skarpetkami, uczesanymi włosami oraz czystymi zębami. Następnie dla porównania zrób zdjęcie, kiedy po zajęciach w szkole wrócą do domu – w ubraniach poplamionych farbą i delikatnie pogniecionych po pierwszym dniu zabawy! Twój uśmiech nie zniknie z twarzy, gdy wrzucisz zabrudzone ubrania do pralki, a pewność że plamy znikną zyskasz, dzięki pocieraniu plam z farby przy pomocy specjalnej nakrętki, którą posiada płyn do prania Ariel Original. Nakrętka do pocierania plam skutecznie pomoże Ci pozbyć się plam z farby!

5.Potraktuj to, jak dobrą zabawę!

Nie tylko Twoje dzieci są podekscytowane na myśl o powrocie do szkoły po wakacjach! Spróbuj wykonać serię zdjęć w zabawnych ujęciach, które wyrażą, Twoje emocje w tym specjalnym dniu – w którym możesz cieszyć się wyjątkową czystością! Poproś dzieci, aby stworzyły zabawne tło do szkolnego zdjęcia. Jeżeli lubisz czasami powariować z dziećmi, to z pewnością niektóre ujęcia rozśmieszą Cię do łez!

6.Zachęć pozostałych członków rodziny do wzięcia udziału we wspólnej zabawie

Wysłanie dzieci do szkoły po wakacjach może być emocjonalnym przeżyciem, dlatego zdecydowanie warto uwiecznić ten dzień. Jeżeli wspólnie z partnerem odprowadzicie dzieci do szkoły, koniecznie zrób zdjęcie, gdy całujecie je na pożegnanie. Jeżeli Tobie przypadnie w udziale odprowadzanie dzieci do szkoły, poproś inną mamę, aby zrobiła Wam wspólne zdjęcie. Takie zdjęcia to bardzo wzruszająca pamiątka. 

Czy udało Ci się uchwycić na zdjęciu swoje dzieci w drodze na rozpoczęcie roku szkolnego w zabawnej lub niezwykłej pozie? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami korzystając z funkcji komentarza znajdującego się poniżej.

Więcej porad, dzięki którym ubrania Twojego dziecka będą olśniewały czystością, zarówno podczas lekcji plastyki, czy też WF-u, znajdziesz na  stronie Ariel.

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie