Poznaj język ciała swojego psa

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Nasza mała pusia jest naszym członkiem rodziny. Ale wiadomo sierść niestety jest wszędzie.. Ale dajemy sobie z tym rade

  • Zgłoś
JOWITA

JOWITA

Zgłoszone

Mamy w domy psa już od dziesięciu lat, jest jak nasz stały członek rodziny. Mas swoje codzienne rytuały, najbardziej daje o sobie znać rano, kiedy domaga się pieszczot i spaceru. Nie może wtedy usiąść w miejscu. To taki nasz domowy budzik i aktywator.

  • Zgłoś
Decyma

Decyma

Zgłoszone

Sprawdzam to z moim pieskiem.. :D

  • Zgłoś

Tak szczerze, że merdanie ogonem to spoko wiedziałam. Ale po przeczytaniu dopiero tego artykułu, inaczej się na to wszystko patrzy.

  • Zgłoś

Myślę, że bardzo ważne jest słuchanie i obserwowanie zachowania naszych milusińskich, super, że everydayme.pl też zwraca na to uwagę :D

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej