Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pomysły na spędzanie wolnego czasu

pomysly-na-spedzanie-wolnego-czasu
0
Kiedy aura coraz dobitniej daje nam znać, że lato się skończyło, a dni stają się krótsze, pomysły na popołudnie lub weekend w rodzinnym gronie często się wyczerpują. Sfrustrowani szarością za oknem, wybieramy spędzanie wolnego czasu przed telewizorem lub komputerem, a to nie jest najlepszy sposób na budowanie dobrych relacji z najbliższymi. Jesień i zima nie dają nam już tylu możliwości co lato - pikniki i wycieczki rowerowe nie wchodzą w grę - ale to nie znaczy, że nie można fantastycznie spędzić czasu z rodziną! Poznaj nasze pomysły na spędzanie wolnego czasu!

Bądź turystą we własnym mieście

Chociaż ze zwiedzaniem kojarzą nam się przede wszystkim wakacyjne wyjazdy, nikt nie powiedział, że turystą nie można być we własnym mieście. Muzea w większych miastach przechodzą w ostatnich latach swój renesans. Coraz bardziej interaktywne, nastawione na odwiedzających w różnym wieku, z częstymi wystawami czasowymi - naprawdę mogą Was zaskoczyć! Dzieci z pewnością nie będą się nudzić, bo coraz częściej przygotowywana jest dla nich specjalna oferta edukacyjna - połączenie poznawania świata ze świetną zabawą.

Sport nie tylko na świeżym powietrzu

Wprawdzie uprawianie sportu na świeżym powietrzu, kiedy za oknami jest pochmurno i deszczowo, nie każdemu przypadnie do gustu, ale to nie znaczy, że nie możemy być aktywni. I to we wspólnym, rodzinnym gronie. Co powiecie na spędzanie wolnego czasu na rodzinnej nauce gry w tenisa? Kluby dysponujące krytymi kortami to już standard, więc jesienna słota nie jest przeszkodą. Doświadczony trener z łatwością poradzi sobie z ćwiczeniem rodziców i dzieci jednocześnie. Po pewnym czasie będziecie mieli wspólną rodzinną pasję. Jeżeli rakieta i żółte piłeczki do Was nie przemawiają to nic. Czemu nie sprawdzić się chociażby na ściance wspinaczkowej?

W domu nie musi być nudno

Dokładnie tak! Telewizyjne seriale i gry komputerowe to nie wszystko. Może warto pokazać dzieciakom jak spędzaliśmy czas w erze kiedy komputery stały tylko w siedzibie NASA, a w telewizji było mniej kanałów? Malowanie? Papierowe wycinanki? Pewnie myślicie, że dla współczesnych małolatów to straszna nuda. Powinniście się liczyć ze sporym zaskoczeniem. To co dla nas było codzienną zabawą, dzisiaj może być ekscytującą odmianą. Dzieci lubią nowości. Dla tych, które przyzwyczajone są do ekranów i monitorów, czymś nowym może być to... co kiedyś było zupełnie zwyczajne!

Jak spędzasz pochmurne jesienne dni ze swoją rodziną? Podziel się swoim doświadczeniem! Czy uważasz, że ten artykuł jest pomocny lub interesujący? Kliknij na ikonkę „lubię to" Jeśli podoba Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim z innymi!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie