Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pomysły na prezenty komunijne

Pomysły na prezenty komunijne

0
Wybór prezentu na komunię świętą dla dziecka nie jest zadaniem łatwym. Drogi podarunek wcale nie musi być tym najlepszym. Podpowiadamy, co kupić, a  
czego zdecydowanie unikać.
Bycie rodzicami chrzestnymi to wielkie wyróżnienie, ale także odpowiedzialne i niełatwe zadanie. Z rozrzewnieniem patrzymy na naszych chrześniaków i na nasze chrześniaczki, które przecież tak niedawno trzymaliśmy do chrztu… Teraz to ciekawe świata, wesołe i pełne energii dzieciaki, z własnymi zainteresowaniami, pomysłami i preferencjami. Jaki prezent komunijny dla nich wybrać? Rodzicom chrzestnym, ale nie tylko im – wszystkim ciociom, wujkom, dziadkom, babciom i krewnym – podpowiadamy, co kupić pociechom z tej okazji.

Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka i zastanowić się, co tak naprawdę sprawi mu największą radość. Nie kupujmy prezentu w ciemno, poradźmy się najpierw rodziców, którzy przecież najlepiej znają swoje latorośle. Sprawmy, by ten szczególny dzień pozostał w pamięci dziecka również ze względu na wyjątkowy podarunek od nas. Wspierajmy jego zainteresowania i inwestujmy w jego przyszłość – przecież prezent komunijny nie musi być sztampowy.

Jeśli dziecko jest aktywne i uwielbia sport, sprawa jest prosta – warto odwiedzić sklep sportowy, przejrzeć wiosenną ofertę i postawić na prezent praktyczny, który stanie się towarzyszem zabaw: elektryczna hulajnoga, rolki czy nowy model roweru to na pewno dobry pomysł. Przejrzyjmy ofertę klubów sportowych znajdujących się niedaleko miejsca zamieszkania dziecka – fantastycznym pomysłem jest opłacenie kursu pływackiego, zajęć jogi dla najmłodszych czy też kursu sztuk walki.

Jeśli mamy do czynienia z miłośnikiem lub miłośniczką techniki – warto rozważyć kupno wartościowej komputerowej gry edukacyjnej, aparatu fotograficznego, czytnika e-booków albo opłacenie kursu robotyki.

Dobrym pomysłem jest wakacyjny kurs językowy, zajęcia taneczne albo lekcje jazdy konnej. Jeśli dziecko lubi gotować, znajdźmy warsztaty organizowane specjalnie dla najmłodszych, jeśli uwielbia teatr, strzałem w dziesiątkę będą zajęcia teatralne w pobliskim domu kultury, a gdy dziewczynka chce zostać modelką – opłaćmy profesjonalną sesję fotograficzną.

Do takich nowoczesnych prezentów warto dokupić coś klasycznego, coś, co zostanie dziecku na lata i będzie wspaniałą pamiątką – złoty medalik, łańcuszek lub chociażby klasyczny zegarek. Jesteśmy pewni, że taka kombinacja tradycji i nowoczesności to doskonały pomysł.

Gwarantujemy, że podarunek „uszyty na miarę” na pewno sprawi dziecku wiele radości i zostanie zapamiętany na lata. Bo przecież nie ma złych prezentów, są tylko prezenty źle dobrane.
0
0.00
Kup szczoteczkę/-ki Oral-B biorące udział w akcji i odbierz voucher na 30 dniowy dostęp do Player.pl

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie