Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak wybrać wózek dla dziecka?

jak-wybrac-wozek-dla-dziecka
0
Życie każdego człowieka jest pełne miłych wydarzeń.

Kupowanie wózka dla dziecka jest jednym z nich. Wybór jest bardzo dużo. Na jakiej podstawie zatem powinniśmy wybrać odpowiedni wózek?

Życie naszych matek i babć z dzieckiem nie należało do najprostszych, ówczesne możliwości były mniejsze niż dzisiaj. Wszystkie musiały suszyć materiałowe pieluchy i każda woziła swoje skarby w jednakowych wózkach z olbrzymimi kołami.

Od tego czasu na świecie dokonał się duży przełom, obecnie do jednego z największych wyzwań należy wybór odpowiedniego wózka. Oferta jest ogromna, różnica w cenach znaczna, oczywiście chcielibyśmy wybrać dla siebie najlepszy, najładniejszy i najnowocześniejszy. Wybór z tego ogromu obfitości jest możliwy pod warunkiem, że będziemy pamiętali o kilku ważnych zaleceniach. Jeżeli wiemy, czego chcemy, to w portfelu zostanie nam więcej pieniędzy. Zobaczmy, co powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze.

Jednym z najważniejszych aspektów jest określenie, gdzie i w jakich sytuacjach będziemy używać wózka. Jeżeli najczęściej poruszamy się po centrum, chodnikami, to najlepszym rozwiązaniem jest wózek z mniejszymi kołami. Gdy najwięcej czasu spędzamy na bardziej grząskim podłożu, terenach budowlanych lub na wycieczkach, radzimy wybrać wózek z dużymi kołami i z dobrym zawieszeniem. Czym i jak będziemy podróżować? Wiele matek jest zmuszonych do korzystania z samochodu, dlatego w ich przypadku wózek pełni raczej funkcję uzupełniającą. W tym przypadku wybierzmy wózek, który można łatwo złożyć i który będzie pasował do bagażnika samochodowego. Przy zakupie najlepiej spróbować włożyć wózek do bagażnika. Jeśli często musimy korzystać z transportu publicznego, bądź w ciągu dnia musimy manewrować wózkiem w wąskich klatkach schodowych, windach lub na schodach, waga i szerokość wózka nie jest bez znaczenia. W trakcie codziennych zakupów poruszanie się z szerokim wózkiem z dużymi kołami między półkami sklepowymi nie jest takie proste.

Jeśli ustalone zostały już główne wytyczne dotyczące wyboru wózka, pora na ich typy. Wózki wielofunkcyjne lub posiadające 3-4 funkcje są wybierane najczęściej, ponieważ możemy na ich nadwoziu umieścić nosidełko, kosz na zakupy lub akcesoria sportowe. Należy naturalnie zwracać uwagę, aby akcesoria były z tej samej rodziny produktów lub były z nimi kompatybilne. Wiele osób zauważa dopiero po jakimś czasie, jak ważna dla dziecka i mamy jest możliwość zmiany kierunku pchania wózka, upewnijmy się zatem już w momencie zakupu, czy rękojeść wózka posiada taką funkcję. Wygodzie naszej i naszego partnera będzie służyła funkcja regulacji wysokości rękojeści wózka. Jeśli często spacerujemy z wózkiem po chodnikach, zadbajmy, aby jego koła były wyposażone w hamulce i można było nimi skręcać, brak tych funkcji stanowi na takim podłożu dużą przeszkodę.

Już w sklepie przetestujmy, do jakiego stopnia i z jaką łatwością możemy zwinąć wózek. Przy wyborze koloru zastanówmy się, ilu dzieciom wózek będzie służył, nie zaszkodzi, jeśli pokrywa nie będzie jasna, ale za to łatwa do wyjęcia i czyszczenia.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę powyższe podpowiedzi, wybór wózka dziecięcego nie będzie długą, skomplikowaną procedurą, lecz radosnym wydarzeniem stanowiącym początek dla czegoś fantastycznego.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie