Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak spędzić Wielkanoc?

jak-spedzic-wielkanoc
0
Z wyprzedzeniem zaplanuj czas wspólnie z rodziną lub znajomymi, tak abyś mogła najlepiej wykorzystać czas wolny od pracy.

Rodzinne gry w wielkanocny poranek

W przeciwieństwie do Świąt Bożego Narodzenia, śniadanie wielkanocne nie wymaga tak wielu przygotowań, dlatego zaplanuj gry i zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu.

  • Wielkanocne szukanie jajek. Coraz więcej firm w Polsce organizuje bezpłatne lub w bardzo przystępnej cenie, wielkanocne poszukiwania jajek. Są to doskonałe zajęcia ruchowe dla dzieci, które możesz łatwo kontrolować, a ciężar ich zorganizowania powierzyć innym. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat możesz znaleźć w Internecie.

Spacer za miastem
Niezależnie od pogody, podczas nadchodzącej Wielkanocy zabierz wszystkich na spacer za miastem.

  • Wyciągnij z domu nawet najbardziej opornych „kanapowców" i spraw by weszli w bardziej aktywny tryb (zmotywowanie tatusia do wyjścia z domu przeważnie przemawia również do dzieci).
  • Starszym dzieciom zaproponuj znalezienie najciekawszej trasy spaceru lub zorganizuj dla nich podchody.
  • Starszym uczestnikom spaceru daj aparat, który może posłużyć jako pretekst do zatrzymania się w celu zrobienia zdjęcia i przy okazji złapania oddechu.

Rodzinny posiłek w restauracji
Nie pozwól na to, byś stała się kuchenną zakładniczką, zamiast tego spędzaj czas z rodziną i znajomymi.

  • Jeżeli masz małe dzieci, zamiast restauracji wybierz kawiarnię w parku, położoną w sąsiedztwie. Po posiłku dorośli utną sobie pogawędkę, a dzieci będą mogły rozrabiać do woli. Takie lokale gastronomiczne mają ofertę na każdą kieszeń.
  • Jeżeli towarzyszą Ci nastolatki, zarezerwuj dla nich i ich przyjaciół osobny stolik. W swoim towarzystwie z pewnością nie będą się nudziły.
  • Jeżeli Twoja rodzina jest liczna, długie stoły mogą nie sprzyjać rozmowom. Dlatego przygotuj kilka propozycji gier, które zajmą dzieci i staną się tematem rozmów dla dorosłych podczas oczekiwania na posiłek.

Nasza rada
Zorganizuj przyjęcie w świąteczną niedzielę- długi weekend sprawi, że będziesz miała więcej czasu na przygotowania, a po przyjęciu zregenerujesz siły w wielkanocny poniedziałek!

 

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz