#JAKDZIEWCZYNA: Jak to się zaczęło

Jak to jest działać #JAKDZIEWCZYNA?


Używanie określenia #JAKDZIEWCZYNA jako wyzwiska jest ciosem dla każdej dojrzewającej dziewczyny. Ponieważ w okresie dojrzewania zmaga się z wieloma problemami, nie trudno domyślić się, jak wpływa to na jej samoocenę.

Rozpoczęliśmy batalię, aby pomóc dziewczętom na całym świecie zachować pewność siebie – w okresie dojrzewania… i na całe życie. Punktem wyjścia było pokazanie, że robić coś #JAKDZIEWCZYNA może oznaczać coś naprawdę niesamowitego.

Always Ultra Lara Night PL SI01
ALWAYS Ultra Night Rozmiar 3 Podpaski
(838)

Podpaska zapewniająca ochronę przed przeciekaniem dopasowana do kształtu ciała i Twoich indywidualnych potrzeb

Odkryj teraz!

Opowiedz nam, co TY robisz #JAKDZIEWCZYNA?

Od 30 lat firma Always wspiera miliony dziewcząt na całym świecie, edukując je w zakresie pokwitania. Jej misją jest uczenie młodych kobiet wiary w siebie.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej