Wybór produktów Vizir w zależności od potrzeb

Wybór produktów Vizir w zależności od potrzeb

Nowe kapsułki piorące Vizir to nie tylko nowoczesna technologia piorąca, zapewniająca doskonałe efekty nawet przy trudnych zabrudzeniach, ale również wybór produktów, które są dostępne w 3 wariantach, odpowiadających konkretnym potrzebom.


Czego potrzebujesz, jeżeli chodzi o pranie? Doskonałych efektów? Fantastycznego, świeżego zapachu? Rozwiązania dla osób o wrażliwej skórze? Przyjrzyj się naszym 3 wariantom i sprawdź, co mogą Ci zaoferować:

 • Kapsułki Vizir Original Fresh – są stworzone właśnie dla Ciebie, jeżeli wszystko, czego pragniesz, to legendarne 100% bieli Vizira po 1 praniu.
 • Kapsułki Vizir Fresh Flower – to właściwy wybór, jeżeli pragniesz cieszyć się zarówno doskonałą czystością, jak i świeżym zapachem natury na ubraniach, który oczaruje zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci.
 • Kapsułki Vizir Sensitive Clothes – możesz je wybrać do prania rzeczy osób o wrażliwej skórze. Sprawią, że ubrania będą delikatne, a poza tym idealnie czyste.


Wszystkie 3 warianty z kolekcji Vizir, chociaż są różne, mają wiele cech wspólnych.

Proszki Vizir
Proszki Vizir
(658)

Proszki Vizir

Odkryj teraz!
 • Dają doskonałe efekty i 100% bieli Vizira.
 • Stanowią najprostsze rozwiązanie Vizira do usuwania zabrudzeń.
 • Są łatwe w użyciu – dzięki formie kapsułki z odmierzoną ilością środka piorącego nie trzeba myśleć o dozowaniu, ryzyku rozlania lub użycia zbyt dużej porcji.
 • Nadają się do tkanin białych i kolorowych, a poza tym pomagają zachować żywe kolory nawet po 20 praniach!
 • Można je łatwo przechowywać, ponieważ pudełko zajmuje niewiele miejsca.
 • Są łatwe w użyciu, bo wymagają tylko kilku ruchów – po prostu umieść jedną kapsułkę w bębnie, dodaj brudne rzeczy i ustaw cykl prania.

A zatem, który wybierasz?

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Vizir to dla mnie najlepsze kapsułki :) z nimi pranie jest łatwe i przyjemne.

 • Zgłoś

dostałam probke vizira,zrobiłam pranie ,wrzucasz kapsułke i po sprawie:)nie trzeba odmierzac miarka proszku ,pranie nie jest pogniecione i do tego slicznie pachnie,przy kapsułkach vizira nie trzeba inwestować w płyn do zmiekczania tkanin:)

 • Zgłoś
TRENDY

TRENDY

Zgłoszone

Kapsułki piorące Vizir nie są lepsze od proszków Ari** lub Pers**. Przy wysokiej cenie kapsułek jest to niewspółmierne z jakością. Podczas sobotniego prania zrobiłam trzy prania (segregacja kolorami) i nie byłam zadowolona z jak szybko z pudełka "znikają" kapsułki. Proszku za tą samą cenę jest znacznie więcej. Jedno z czego się cieszyłam, że nie muszę sypać proszku kubeczkiem ale wkładam do bębna kapsułkę i po sprawie.

 • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej