Weekendowe wycieczki dla zakochanych

Weekendowe wycieczki dla zakochanych

Nawet rodzice czasem zasługują na odpoczynek. Ponownie odkryjcie radość ze wspólnego spędzania czasu i naładujcie baterie podczas długo wyczekiwanego, romantycznego wypadu.


Zanim zostaliście rodzicami, byliście tylko we dwoje. Weekendy spędzaliście we własnym towarzystwie. Mieliście dużo czasu dla siebie i na pielęgnowanie Waszego związku.

Dla świeżo upieczonych rodziców odpowiedzialność, która na nich spada, może czasem być przytłaczająca. Niektóre pary radzą sobie z rodzicielstwem i utrzymywaniem wzajemnych relacji znakomicie, inne zaniedbują pielęgnowanie uczuć kosztem zajęć związanych z opieką nad dzieckiem i zaspokojeniem potrzeb całej rodziny.

To zupełnie normalna zmiana, jednak od czasu do czasu potrzebujesz czasu sam na sam ze swoim partnerem. Wykorzystaj tę chwilę na odpoczynek. Przypomnij sobie rzeczy, które robiliście razem zanim na świat przyszło dziecko. Wspólne spędzanie czasu we dwoje podczas weekendowych wyjazdów z pewnością się opłaci: przypomni Wam stare, dobre czasy i scementuje związek.

Zaszyjcie się w przytulnym hotelu

Jeżeli rezerwujecie hotel na weekend niezbyt często, to bez nadwyrężania budżetu śmiało możecie pozwolić sobie na luksusowy hotel. Poczujecie się znakomicie i dzięki temu stawicie czoła wszystkim przeszkodom. Jeżeli nie lubicie dalekich podróży, możecie wybrać hotel położony w niedalekiej odległości od miejsca Waszego zamieszkania. Pobyt w hotelu to znakomita okazja do spędzania czasu w basenie, korzystania z miękkich szlafroków, relaksujących masaży… To czas romantycznych kolacji lub wspólnych drinków przy barze. Czy to nie brzmi wspaniale? Najlepsze jest jednak to, że wcale nie będziesz musiała sprzątać.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Biwak w lesie

Do bagażnika samochodu wrzuć śpiwór oraz buty trekkingowe i… śmiało! Możecie ruszać w drogę. Odwiedźcie Wasze ulubione miejsca lub te, które zawsze pozostawały w sferze marzeń. Obierzcie kierunek na morze bądź góry. Do rozbicia namiotu nie potrzebujecie nawet kempingu, wystarczy urokliwa okolica. Doceńcie zalety spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wybierzcie się na konną przejażdżkę, spływ kajakiem lub spędźcie noc pod gwiazdami. Nawet w lesie możecie wspólnie zjeść romantyczną kolację. Wystarczy zabrać ze sobą Wasze ulubione potrawy, butelkę wina i dwa kieliszki.

Odpoczynek w uroczym domku na wsi

Odpoczynek w uroczym domku na wsi Jeżeli jednak wolicie coś innego, zaszyjcie się w przytulnym domku na wsi (najchętniej bez towarzystwa sąsiadów, jeżeli będzie to tylko możliwe). Czas wolny spędzany w wiejskiej posiadłości to idealny kompromis między luksusowym hotelem a biwakiem. Wasz dzień może wypełnić wędkowanie, spacerowanie lub pływanie. Kolację przygotujecie samodzielnie w przytulnej kuchni. Składniki kupcie na lokalnym bazarku, albo zabierzcie ze sobą z domu. Chociaż dzieci są dla rodziców najważniejsze w życiu, jednak czas spędzony we dwoje pomaga dbać o związek i umacniać więzi rodzinne. Zastanów się, gdzie wybierzesz się ze swoim partnerem na weekend?

Czy z małym dzieckiem w dalekie podróże?
Niektórzy rodzice boją się podróży z małym dzieckiem nawet na działkę do dziadków, są natomiast tacy...

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ja na romantyczny wypad z ukochanym polecam polskie morze. Szczególnie urokliwe są maleńkie, pozbawione turystów nadmorskie wioski. Mamy z mężem takie swoje miejsce, absolutnie przepiękne, ciche, bez tysięcy turystów, mimo iż położone jest tuż obok bardzo znanej miejscowości nadmorskiej, w której przyjezdnych jest na pęczki :)

  • Zgłoś

Dokładnie, trzeba znaleźć czas by we dwoje spędzić trochę czasu razem. By odpocząć i cieszyć się sobą, bo na codzień nie ma na to czasu, a pojawiająca sie rutyna niszczy nasze życie

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska Olimpijskie
Pyeongchang 2018
#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska
Olimpijskie
Pyeongchang
2018
obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia