Weekendowe wycieczki dla zakochanych

Weekendowe wycieczki dla zakochanych

Nawet rodzice czasem zasługują na odpoczynek. Ponownie odkryjcie radość ze wspólnego spędzania czasu i naładujcie baterie podczas długo wyczekiwanego, romantycznego wypadu.


Zanim zostaliście rodzicami, byliście tylko we dwoje. Weekendy spędzaliście we własnym towarzystwie. Mieliście dużo czasu dla siebie i na pielęgnowanie Waszego związku.

Dla świeżo upieczonych rodziców odpowiedzialność, która na nich spada, może czasem być przytłaczająca. Niektóre pary radzą sobie z rodzicielstwem i utrzymywaniem wzajemnych relacji znakomicie, inne zaniedbują pielęgnowanie uczuć kosztem zajęć związanych z opieką nad dzieckiem i zaspokojeniem potrzeb całej rodziny.

To zupełnie normalna zmiana, jednak od czasu do czasu potrzebujesz czasu sam na sam ze swoim partnerem. Wykorzystaj tę chwilę na odpoczynek. Przypomnij sobie rzeczy, które robiliście razem zanim na świat przyszło dziecko. Wspólne spędzanie czasu we dwoje podczas weekendowych wyjazdów z pewnością się opłaci: przypomni Wam stare, dobre czasy i scementuje związek.

Zaszyjcie się w przytulnym hotelu

Jeżeli rezerwujecie hotel na weekend niezbyt często, to bez nadwyrężania budżetu śmiało możecie pozwolić sobie na luksusowy hotel. Poczujecie się znakomicie i dzięki temu stawicie czoła wszystkim przeszkodom. Jeżeli nie lubicie dalekich podróży, możecie wybrać hotel położony w niedalekiej odległości od miejsca Waszego zamieszkania. Pobyt w hotelu to znakomita okazja do spędzania czasu w basenie, korzystania z miękkich szlafroków, relaksujących masaży… To czas romantycznych kolacji lub wspólnych drinków przy barze. Czy to nie brzmi wspaniale? Najlepsze jest jednak to, że wcale nie będziesz musiała sprzątać.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Biwak w lesie

Do bagażnika samochodu wrzuć śpiwór oraz buty trekkingowe i… śmiało! Możecie ruszać w drogę. Odwiedźcie Wasze ulubione miejsca lub te, które zawsze pozostawały w sferze marzeń. Obierzcie kierunek na morze bądź góry. Do rozbicia namiotu nie potrzebujecie nawet kempingu, wystarczy urokliwa okolica. Doceńcie zalety spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wybierzcie się na konną przejażdżkę, spływ kajakiem lub spędźcie noc pod gwiazdami. Nawet w lesie możecie wspólnie zjeść romantyczną kolację. Wystarczy zabrać ze sobą Wasze ulubione potrawy, butelkę wina i dwa kieliszki.

Odpoczynek w uroczym domku na wsi

Odpoczynek w uroczym domku na wsi Jeżeli jednak wolicie coś innego, zaszyjcie się w przytulnym domku na wsi (najchętniej bez towarzystwa sąsiadów, jeżeli będzie to tylko możliwe). Czas wolny spędzany w wiejskiej posiadłości to idealny kompromis między luksusowym hotelem a biwakiem. Wasz dzień może wypełnić wędkowanie, spacerowanie lub pływanie. Kolację przygotujecie samodzielnie w przytulnej kuchni. Składniki kupcie na lokalnym bazarku, albo zabierzcie ze sobą z domu. Chociaż dzieci są dla rodziców najważniejsze w życiu, jednak czas spędzony we dwoje pomaga dbać o związek i umacniać więzi rodzinne. Zastanów się, gdzie wybierzesz się ze swoim partnerem na weekend?

Czy z małym dzieckiem w dalekie podróże?
Niektórzy rodzice boją się podróży z małym dzieckiem nawet na działkę do dziadków, są natomiast tacy...

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ja na romantyczny wypad z ukochanym polecam polskie morze. Szczególnie urokliwe są maleńkie, pozbawione turystów nadmorskie wioski. Mamy z mężem takie swoje miejsce, absolutnie przepiękne, ciche, bez tysięcy turystów, mimo iż położone jest tuż obok bardzo znanej miejscowości nadmorskiej, w której przyjezdnych jest na pęczki :)

  • Zgłoś

Dokładnie, trzeba znaleźć czas by we dwoje spędzić trochę czasu razem. By odpocząć i cieszyć się sobą, bo na codzień nie ma na to czasu, a pojawiająca sie rutyna niszczy nasze życie

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.