W tym roku postaraj się spędzać więcej czasu ze swoją rodziną

W tym roku postaraj się spędzać więcej czasu ze swoją rodziną

Możemy się założyć, że takie hasła jak „Zacznę traktować pranie bardziej poważnie”, czy „Poświęcę więcej czasu na sprawy związane z praniem” na pewno nie znalazły się wśród Twoich postanowień noworocznych. Twoje postanowienia były pewnie bardziej podobne do tych: „Będę spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi” i „Poświęcę więcej czasu na rzeczy, które lubię i które są dla mnie ważne”. A zatem mamy dla Ciebie kilka pomocnych wskazówek.


Jako kobieta, mama, żona i przyjaciółka co roku masz naprawdę wiele na głowie. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak dużo czasu poświęcasz na wykonywanie obowiązków domowych / na pracę / na zajmowanie się dziećmi / na naukę / sobie/ swoim dzieciom? Jak sądzisz? Czy spędzasz wystarczająco dużo czasu na robieniu tego, co naprawdę sprawia Ci przyjemność? Zacznij nowy rok od uproszczenia poszczególnych czynności, aby mieć więcej czasu na robienie tych rzeczy, które sprawiają Ci prawdziwą przyjemność.

Zawsze skupiaj się na końcowym celu: Nie warto komplikować sobie życia. Ciesz się chwilami spędzonymi z rodziną i prowadź wygodne życie rodzinne. Zawsze stawiaj wygodę na pierwszym miejscu.

Załóż sobie specjalny segregator lub zeszyt, który będzie zawierał Wasz harmonogram dnia lub nawet całego tygodnia. Będzie to spis obowiązków domowych, lista rzeczy do zrobienia i kalendarz z ważnymi rodzinnymi datami w jednym. Taki notatnik powinien być łatwo dostępny dla wszystkich członków rodziny, tak żeby mogli w nim zapisywać ważne daty i różne inne rzeczy.

Organizuj cotygodniowe spotkania rodzinne ze wszystkimi członkami rodziny, podczas których będziecie mogli omówić obowiązki domowe i ważne wydarzenia, tak aby nic Was nie zaskoczyło w ciągu tygodnia. Dzięki temu będziesz mogła jeszcze lepiej i dokładniej wszystko planować.

Proszki Vizir
Proszki Vizir
(579)

Proszki Vizir

Odkryj teraz!

Nie musisz wszystkiego robić sama - jeśli Twoi najbliżsi chcą Ci pomóc, po prostu pozwól im na to!

Niech pranie stanie się jeszcze prostsze, abyś mogła zaoszczędzić więcej czasu.
Vizir zapewni Ci idealną czystość już w jednym praniu. Ponieważ stosy czystych koszulek, które jeszcze kilka godzin temu były brudne to właśnie to, czego potrzebujesz.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci zaoszczędzić czas, abyś mogła... no właśnie, co? Jak chciałabyś zagospodarować swój wolny czas?

Piecz jeszcze lepiej

Zabawy dla dzieci w domu

Czyste ubranie jest bardzo ważne w każdej sytuacji

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

ciężko jest z tymi przyrzeczeniami :) ale jak się bardzo chce... :)

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej